Odwiedź nasze profile Włącz radio opole

Następny mecz

24.10.2020 19:30

KPR Gwardia Opole
Sandra Spa Pogoń Szczecin

KPR Gwardia Opole

Sandra Spa Pogoń Szczecin

Promocyjna cena dostępu do meczów Superligi!

 

Aktywuj abonament do końca września i płać mniej.

 

Każdy kibic, który założy konto i aktywuje pakiet PGNiG Superliga w serwisie Emocje.tv, do końca września 2020, będzie mógł oglądać mecze PGNiG Superligi za jedyne 19,90 zł miesięcznie. Opłaty będą pobierane co 30 dni i przez cały sezon 2020/2021 ich wysokość wynosić będzie jedyne 19,90 zł/miesięcznie.

Specjalna promocja obejmuje tylko osoby, które aktywują usługę do końca września 2020. W przypadku aktywacji usługi w terminie po 30 września, opłata za 30 dni dostępu wyniesie 24 zł.

 

Prosty zakup i rejestracja:

Kup dostęp do meczów PGNiG Superligi bezpośrednio w serwisie emocje.tv. Wypełnienie formularza zajmie Ci zaledwie kilka sekund, następnie potwierdź swój adres email klikając w link aktywacyjny.

 

Oglądaj mecze „na żywo” lub odtwórz w dziale VOD

Oglądaj mecze PGNiG Superligi „na żywo” i ekscytuj się wyjątkowymi emocjami najlepszej piłki ręcznej w Polsce! Lub, jeśli się spóźniłeś, możesz zawsze wrócić do meczów i obejrzeć je w dziale VOD.

 

Blisko 130 meczów!

W serwisie emocje.tv dostępnych będzie blisko 130 meczów PGNiG Superligi. Wszystkie realizowane są w jakość HD z profesjonalnym komentarzem sportowym, oprawą graficzną i powtórkami. Odtwarzacz i technologia Emocje.TV posiada także funkcję timeshifting, dzięki której widz może w dowolnym momencie zatrzymać transmisję, przewinąć wstecz, aby raz jeszcze zobaczyć interesującą akcję, po czym wrócić do oglądania na żywo.

 

Pamiętaj, że możesz zrezygnować z usługi, kiedy tylko chcesz, wybierając odpowiednią opcję w ustawieniach

Galeria zdjęć

Sponsorzy strategiczni

Sponsorzy
Partnerzy techniczni
Partnerzy medialni