GWARDIA OPOLE S.A.

45-222 Opole, ul. Oleska 72/6
+48 602 787 551

REGULAMIN INTERNETOWEJ
SPRZEDAŻY
BILETÓW I KARNETÓW NA MECZE

KPR GWARDIA OPOLE W SEZONIE 2022/2023 W RAMACH ROZGRYWEK PGNiG SUPERLIGA MĘŻCZYZN

Organizowanych przez KPR GO S.A. ul. Oleska 72/6 45-222 Opole
Hala Widowiskowo-Sportowa “STEGU Arena” przy ul. Oleska 72

Z uwagi na obostrzenia i zalecenia związane z zachowaniem bezpieczeństwa zdrowotnego karnety i bilety sprzedawane będę wyłącznie drogą internetową. Niektóre sektory i miejsca zostaną wyłączone ze sprzedaży całkowicie a inne udostępniane będą sukcesywnie.

 1. Internetową dystrybucję karnetów i biletów na mecze KPR GWARDIA OPOLE na zlecenie KPR GO S.A. obsługuje visualnet.pl z siedzibą w Zabrzu przy ul. Wyszyńskiego 19, adres e-mail: . Wszelkie sprawy związane z kupnem biletów i karnetów na mecze drużyny KPR Gwardia Opole rozpatrywane będą w biurze klubu, Hala Widowiskowo-Sportowa „Stegu Arena” ul. Oleska 72/6, 45-222 Opole, tel. +48 602 787 551, e-mail
 2. Sprzedaż internetowa odbywa się poprzez zakładkę “BILETY” na oficjalnej stronie kprgo.pl. Po zakupie wysłany zostanie bilet elektroniczny. W przypadku zakupu karnetu, elektroniczne potwierdzenie zostanie wymienione na kartę.
 3. Użytkownik dokonując zamówienia internetowego w systemie rezerwacji internetowej wyraża zgodę na przechowywanie jego danych osobowych, które zostaną wprowadzone do systemu rezerwacji.
 4. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KPR GO S.A. z siedzibą: ul. Oleska 72/6, 45-222 Opole. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych można skontaktować się z administratorem w następujący sposób:
 5. Dane osobowe przekazane przez użytkowników poprzez system rezerwacji internetowej kprgo.pl przetwarzane są przez operatora systemu rezerwacji internetowej visualnet.pl wyłącznie w celu wysłania zamówienia. Dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom w jakichkolwiek celach z wyjątkiem KPR GO S.A, który jest organizatorem meczów KPR GWARDIA OPOLE, jeśli zajdzie taka konieczność.
 6. Zaznaczając w trakcie składania zamówienia “Akceptuję regulamin”, klient oświadcza, iż zapoznał się z „Regulaminem sprzedaży biletów i karnetów przez Internet na mecze KPR GWARDIA OPOLE” i w pełni akceptuje jego postanowienia.
 7. Ceny biletów i karnetów: 

Bilet normalny 25 zł

Bilet ulgowy  15 zł

Bilet rodzinny (2+1) 51 zł

Bilet rodzinny (2+2) 56 zł

Bilet dla dziecka 3 – 7 lat 1 zł

Karnet normalny 250 zł

Karnet ulgowy 150 zł

Karnet rodzinny (2+1) 501 zł

Karnet rodzinny (2+2) 550 zł

Karnety i bilety ulgowe przysługują:

 • emerytom i rencistom (za okazaniem ważnej legitymacji emeryckiej lub rencisty)
 • uczniom i studentom do 26 roku życia, (za okazaniem ważnej legitymacji uczniowskiej lub studenckiej).

Karnet upoważnia do wejścia na 13 spotkań zasadniczej fazy PGNiG Superligi.

Bilet rodzinny (2+1) przysługuje rodzicom z jednym dzieckiem do 18 roku życia.

Bilet rodzinny (2+2) przysługuje rodzicom z dwojgiem dzieci do 18 roku życia.

Bilet dla dziecka można nabyć wyłącznie przy zakupie biletu przez opiekuna.

 1. Informacje o terminie rozpoczęcia internetowej sprzedaży karnetów i biletów na mecze KPR GWARDIA OPOLE pojawią się w aktualnościach na stronie kprgo.pl w dniu rozpoczęcia sprzedaży.
 2. Zakup biletów/karnetów na mecze KPR GWARDIA OPOLE jest wiążący, gdy na wskazany podczas procesu dokonywania transakcji adres email otrzymają Państwo potwierdzenie dokonania zakupu w przypadku karnetów lub bilet elektroniczny w przypadku biletów.
 3. Sposób płatności za złożone zamówienia: e-przelew.

Rozliczenia e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem system Przelewy24, obsługa transakcji określonych banków uzależniona jest od umów podpisywanych przez Przelewy24. Płatność realizowana e-przelewem musi być dokonana w ciągu 20 minut od złożenia zamówienia. W przeciwnym razie zamówienie zostanie automatycznie anulowane. Po potwierdzeniu danego zamówienia poprzez naciśniecie przycisku „Kup Bilety” użytkownik nie ma możliwości zmniejszenia lub zwiększenia liczby zakupionych biletów i karnetów przez ponowną edycję zamówienia. Chęć zakupu kolejnych biletów i karnetów wiąże się z koniecznością przeprowadzenia nowej transakcji.

 1. Sposoby odbioru zamówień:

Karnety: odbiór osobisty w Hali Widowiskowo-Sportowej „Stegu Arena” ul. Oleska 72/6, przed pierwszym meczem. Odbiór następuje po okazaniu wydrukowanego potwierdzenia zamówienia oraz okazaniu dokumentu tożsamości. Do odbioru zamówienia uprawiony jest jedynie użytkownik, który dokonał zamówienia, a którego imię i nazwisko widnieje na potwierdzeniu zamówienia.

Bilety: zamówione za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży należy we własnym zakresie wydrukować na kartce o formacie A4 lub okazać na telefonie.

 1. Zwrot biletów możliwy jest tylko w przypadku odwołania meczu lub zmiany dnia rozgrywania meczu. W takiej sytuacji prosimy o odesłanie biletu najpóźniej do 7 dni po planowanej dacie meczu. Zwroty wpłaconej kwoty zostaną dokonane w zależności od sposobu dokonania płatności. Reklamacje dotyczące zakupionych biletów rozpatrywane będą do pięciu dni od dokonania zakupu w biurze klubu, Hala Widowiskowo-Sportowa „Stegu Arena” ul. Oleska 72/6. Reklamacje można również przesyłać na adres:
 2. Bilety i karnety uznawane są za sprzedane w momencie odnotowania wpłaty za zamówienie w naszym systemie.
 3. Klub zastrzega sobie prawo do bieżących modyfikacji obowiązującego Regulaminu.