Klub Piłki Ręcznej       
GWARDIA OPOLE S.A.

45-222 Opole, ul. Oleska 72/6
+48 796 809 882

REGULAMIN INTERNETOWEJ
SPRZEDAŻY
BILETÓW I KARNETÓW NA MECZE

KPR GWARDIA OPOLE W SEZONIE 2021/2022 W RAMACH ROZGRYWEK PGNiG SUPERLIGA MĘŻCZYZN

Organizowanych przez KPR GO S.A. ul. Oleska 72/6 45-222 Opole
Hala Widowiskowo-Sportowa “STEGU Arena” przy ul. Oleska 72

Z uwagi na obostrzenia i zalecenia związane z zachowaniem bezpieczeństwa zdrowotnego karnety i bilety sprzedawane będę wyłącznie drogą internetową. Niektóre sektory i miejsca zostaną wyłączone ze sprzedaży całkowicie a inne udostępniane będą sukcesywnie.

 1. Internetową dystrybucję karnetów i biletów na mecze KPR GWARDIA OPOLE na zlecenie KPR GO A obsługuje visualnet.pl z siedzibą w Zabrzu przy ul. Wyszyńskiego 19, adres e-mail: . Wszelkie sprawy związane z kupnem biletów i karnetów na mecze drużyny KPR Gwardia Opole rozpatrywane będą w biurze klubu, Hala Widowiskowo-Sportowa „Stegu Arena” ul. Oleska 72/6, 45-222 Opole, tel. +48 796 809 882, e-mail
 2. Sprzedaż internetowa odbywa się poprzez zakładkę “BILETY” na oficjalnej stronie kprgo.pl. Po zakupie wysłany zostanie bilet elektroniczny. W przypadku zakupu karnetu, elektroniczne potwierdzenie zostanie wymienione na kartę.
 3. Użytkownik dokonując zamówienia internetowego w systemie rezerwacji internetowej wyraża zgodę na przechowywanie jego danych osobowych, które zostaną wprowadzone do systemu rezerwacji.
 4. Dane osobowe przekazane przez użytkowników poprzez system rezerwacji internetowej kprgo.pl przetwarzane są przez operatora systemu rezerwacji internetowej visualnet.pl wyłącznie w celu wysłania zamówienia. Dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom w jakichkolwiek celach z wyjątkiem KPR GO S.A, który jest organizatorem meczów KPR GWARDIA OPOLE, jeśli zajdzie taka konieczność.
 5. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KPR GO S.A. z siedzibą: ul. Oleska 72/6, 45-222 Opole. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych można skontaktować się z administratorem w następujący sposób:
 1. Zaznaczając w trakcie składania zamówienia “Akceptuję regulamin”, klient oświadcza, iż zapoznał się z „Regulaminem sprzedaży biletów i karnetów przez Internet na mecze KPR GWARDIA OPOLE” i w pełni akceptuje jego
 2. Ceny biletów i karnetów: Bilet normalny 25 zł

Bilet ulgowy – 15 zł

Bilet rodzinny (2+1) 51 zł

Bilet rodzinny (2+2) 56 zł

Karnet normalny 250 zł Karnet ulgowy 150 zł

Karnet rodzinny (2+1) 501 zł

Karnet rodzinny (2+2) 550 zł

Karnety i bilety ulgowe przysługują:

 • emerytom i rencistom (za okazaniem ważnej legitymacji emeryckiej lub rencisty)
 • uczniom i studentom do 26 roku życia, (za okazaniem ważnej legitymacji uczniowskiej lub studenckiej).

Karnet upoważnia do wejścia na 13 spotkań zasadniczej fazy PGNiG Superligi

Bilet rodzinny (2+1) przysługuje rodzicom z jednym dzieckiem do 18 roku życia Bilet rodzinny (2+2) przysługuje rodzicom z dwojgiem dzieci do 18 roku życia.

 1. Informacje o terminie rozpoczęcia internetowej sprzedaży karnetów i biletów na mecze KPR GWARDIA OPOLE pojawią się w aktualnościach na stronie kprgo.pl w dniu rozpoczęcia sprzedaży.
 2. Zakup biletów/karnetów na mecze KPR GWARDIA OPOLE jest wiążący, gdy na wskazany podczas procesu dokonywania transakcji adres email otrzymają Państwo potwierdzenie dokonania zakupu w przypadku karnetów lub bilet elektroniczny w przypadku biletów.
 3. Sposób płatności za złożone zamówienia: e-przelew.

Rozliczenia e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem system Przelewy24, obsługa transakcji określonych banków uzależniona jest od umów podpisywanych przez Przelewy24. Płatność realizowana e-przelewem musi być dokonana w ciągu 20 minut od złożenia zamówienia. W przeciwnym razie zamówienie zostanie automatycznie anulowane. Po potwierdzeniu danego zamówienia poprzez naciśniecie przycisku „Kup Bilety” użytkownik nie ma możliwości zmniejszenia lub zwiększenia liczby zakupionych biletów i karnetów przez ponowną edycję zamówienia. Chęć zakupu kolejnych biletów i karnetów wiąże się z koniecznością przeprowadzenia nowej transakcji.

 1. Sposoby odbioru zamówień:

Karnety: odbiór osobisty w Hali Widowiskowo-Sportowej „Stegu Arena” ul. Oleska 72/6, przed pierwszym meczem. Odbiór następuje po okazaniu wydrukowanego potwierdzenia zamówienia oraz okazaniu dokumentu tożsamości. Do odbioru zamówienia uprawiony jest jedynie użytkownik, który dokonał zamówienia, a którego imię i nazwisko widnieje na potwierdzeniu zamówienia.

Bilety: zamówione za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży należy we własnym zakresie wydrukować na kartce o formacie A4 lub okazać na telefonie.

 1. Zwrot biletów możliwy jest tylko w przypadku odwołania meczu lub zmiany dnia rozgrywania W takiej sytuacji prosimy o odesłanie biletu najpóźniej do 7 dni po planowanej dacie meczu. Zwroty wpłaconej kwoty zostaną dokonane w zależności od sposobu dokonania płatności. Reklamacje dotyczące zakupionych biletów rozpatrywane będą do pięciu dni od dokonania zakupu w biurze klubu, Hala Widowiskowo-Sportowa „Stegu Arena” ul. Oleska 72/6. Reklamacje można również przesyłać na adres:
 2. Bilety i karnety uznawane są za sprzedane w momencie odnotowania wpłaty za zamówienie w naszym
 3. Klub zastrzega sobie prawo do bieżących modyfikacji obowiązującego