Paweł Stempin powołany do kadry narodowej juniorów!

13 May 2021 |

Na co dzień uczący się w kieleckim SMS-ie zawodnik Gwardii – Paweł Stempin – otrzymał powołanie do reprezentacji Polski juniorów na zgrupowanie w Cetniewie, które zakończy się meczem z Rumunią w Bukareszcie. Na liście powołanych znalazł się również Jakub Ałaj, który od przyszłego sezonu będzie bronił barw naszego klubu.

Na co dzień uczący się w kieleckim SMS-ie zawodnik Gwardii – Paweł Stempin – otrzymał powołanie do reprezentacji Polski juniorów na zgrupowanie w Cetniewie, które zakończy się meczem z Rumunią w Bukareszcie. Na liście powołanych znalazł się również Jakub Ałaj, który od przyszłego sezonu będzie bronił barw naszego klubu.

Lista powołanych:

  1. Ałaj Jakub – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS Kielce
  2. Będzikowski Jakub – MSPR Siódemka Legnica – SMS Kielce
  3. Domagała Damian – KS VIRET CMC Zawiercie – SMS Kielce
  4. Głuszczenko Marcin – UMKS PMOS Chrzanów – SMS Kielce
  5. Graczyk Igor – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS Kielce
  6. Kosznik Tomasz – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
  7. Michałowicz Filip – KS SPR Chrobry S.A. – SMS Kielce
  8. Molski Dawid – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. – SMS Gdańsk
  9. Poźniak Kornel – KS VIVE Kielce – SMS Kielce
  10. Reichel Dawid – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
  11. Stempin Paweł – KPR GO S.A. – SMS Kielce
  12. Stępień Dominik – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
  13. Szendzielorz Daniel – MKS Grudziądz – SMS Kwidzyn
  14. Widomski Andrzej – KU AZS UMCS Lublin – SMS Płock
  15. Zwierz Damian – UKS Iskra Bydgoszcz – SMS Kwidzyn
  16. Ekstowicz Artur – MTS Kwidzyn
  17. Krawczyk Paweł – SPR Górnik Zabrze
  18. Pinda Aleksander – KS VIVE Kielce
  19. Surgiel Cezary – KS VIVE Kielce
  20. Wróbel Gracjan – MKS Kalisz Sp. z o.o.

Zawodnicy rezerwowi:

  1. Cięciwa Ryszard – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
  2. Czapiewski Grzegorz – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
  3. Górski Tobiasz – KS Azoty-Puławy S.A. – SMS Płock
  4. Iskra Patryk – KS Uniwersytet Radom – SMS Gdańsk
  5. Słupski Michał – KS SPR Chrobry S.A. – SMS Kwidzyn
  6. Węgielewski Filip – MKS Brodnica – SMS Kielce
  7. Wiatrzyk Mateusz – KS SPR Chrobry S.A. – SMS Kielce
  8. Krok Patryk – SPR Wybrzeże Gdańsk

Powodzenia!