Odwiedź nasze profile Włącz radio opole

Następny mecz

18.09.2020 20:45

Gwardia Opole
Azoty Puławy

Gwardia Opole

Azoty Puławy

Masz pytania?
Szukasz pomocy?

Zapraszamy do kontaktu

Drużyna juniorów starszych

Juniorzy starsi (2001/2002)

Drużyna Juniorów Starszych PGE Akademii Gwardii Opole złożona jest z zawodników urodzonych w latach 2001 i 2002, którzy rozpoczęli swoją przygodę z piłką ręczna w 6. klasie szkoły podstawowej. Jej reprezentanci na co dzień grają w Opolskiej Lidze Juniorów Starszych oraz w Dolnośląskiej III Lidze Seniorów. Tygodniowy cykl treningowy zawiera 4 jednostki: siłownia, technika i taktyka na hali, gry kontrolne oraz mecz właściwy w jednej z w/w lig. Dodatkowo, regularnie biorą oni udział w szeregu turniejów towarzyskich, zarówno ogólnopolskich, jak i międzynarodowych. Juniorzy Starsi regularnie awansują z ligi wojewódzkiej do centralnych zawodów rangi Mistrzostw Polski, a w ostatnim sezonie doszli do 1/8 tych rozgrywek. Najbardziej zaawansowani zawdonicy z tego zespołu otrzymują szanse treningu z seniorami KPR Gwardii Opole.

Górny rząd od lewej: Trener Robert Wasilewski, Łukasz Piechota, Thomas Moch, Kacper Żurawski-Leśków, Wojciech Dobrowolski, Michał Niewiadomski, Krzysztof Grabarek, Jakub Smoliński, Trener Wojciech Aksamit

Dolny rząd od lewej: Filip Wrzesiński, Jakub Kosiorek, Filip Fortuna, Marcin Dytko, Wojciech Kalus, Daniel Łacny, Jakub Sobków.

Sponsorzy strategiczni

Sponsorzy
Partnerzy techniczni
Partnerzy medialni