KLUBOWA MASKOTKA

GWARDEK

Z wielką przyjemnością przedstawiamy wszystkim najbardziej lubianego członka naszego Klubu i rodziny Gwardia i przede wszystim ulubieńca naszych najmłodszych kibiców. Oto on - nasza maskotka - Nosorożec GWARDEK. Gwardek przemierza świat zawsze z pozytywnym nastawieniem. Radośnie podskakuje na widok każdej uśmiechniętej twarzy! Jak tylko zobaczycie go w okolicy uściskajcie go na przywitanie!

DLACZEGO

NOSOROŻEC

To masywne, ciężkie i okryte grubą skórą zwierzę, odporne na ból, które niczego się nie boi. Rozzłoszczony zmierza prosto do celu i jest nie do zatrzymania. Mimo swego masywnego wyglądu nosorożec biega dość szybko. Jest w stanie szarżować z prędkością 50 km/h, a uniknięcie zderzenia z nim wymaga nie lada refleksu. Jest zadziwiająco zwinny, jak na tak duże zwierzę i potrafi błyskawicznie zmienić kierunek biegu. Czy to właśnie nosorożec nie jest posiadaczem tych wszystkich cech, jakimi poszczycić może się zawodowy piłkarz ręczny? 

JEGO

IMIĘ

Nasi kibice nas nigdy nie zawiodą i tego, możemy być pewni! 🙂 Pomysłom końca nie ma, dlatego ogrom propozycji skutkował głosowaniem, na mocy którego nazwa Gwardek przyjęła się, bo najbardziej przypadła do gustu fanom. Gwardek jednak odsłon ma kilka i nie zdziwcie się, jeśli usłyszycie o Gwardosławie, bądź Gwardomirze. Każda forma jest poprawna, ważne, by nigdy o nim nie zapomnieć.

PRZYŁĄCZ SIĘ

DO WSPÓLNEJ ZABAWY!