7 metr w TVP Sport

4 груд. 2020 |

Magazyn „7. Metr” w TVP Sport: Sylwia Matuszczyk i Robert Lis w programie 4 grudnia.
 
Reprezentacja Polski piłkarek ręcznych rozpoczęła rywalizację na mistrzostwach Europy w Danii. W piątkowym magazynie „7. Metr” to właśnie występ Biało-Czerwonych na Euro będzie głównym tematem rozmów. Gośćmi w studiu będą reprezentantka Polski Sylwia Matuszczyk i ekspert TVP Sport Robert Lis. Program 4 listopada o godz. 16:55 w TVP Sport, na TVPSPORT.PL i w aplikacji TVP Sport.
 
Matuszczyk znalazła się początkowo w składzie reprezentacji na mistrzostwa, ale na ostatnim treningu przed wylotem do Danii doznała kontuzji mięśnia czworogłowego i na turniej nie pojechała. W studiu „7. Metra” oceni występ swoich koleżanek w czwartkowym meczu z Norweżkami i podzieli się opiniami przed kolejnymi spotkaniami – z Rumunkami i Niemkami. W trakcie programu połączymy się też z polskimi szczypiornistkami w Kolding.
 
W programie omówimy ponadto niedawne wydarzenia na polskich i europejskich boiskach. W PGNiG Superlidze piłkarzy ręcznych powoli zmierzamy ku końcowi rywalizacji w tym roku. Do zmagań w Lidze Europy – i to w wielkim stylu – powróciła z kolei Orlen Wisły Płock.
 
Pauzowała natomiast Łomża Vive Kielce, w szeregach której wykryto kilka przypadków zakażenia koronawirusem. Z tego powodu nie odbył się czwartkowy mecz mistrzów Polski z PSG. O tym, czy zaplanowana na 13 grudnia „święta wojna”, czyli rywalizacja Wisły z Łomżą Vive jest zagrożona, porozmawiamy z dyrektorem marketingu kieleckiego klubu Pawłem Papajem.
 

Program poprowadzi Grzegorz Chodkowski. Transmisja w TVP Sport, na TVPSPORT.PL i w aplikacji TVP Sport w piątek 4 grudnia od godz. 16:55.