BANK SPÓŁDZIELCZY W LEŚNICY NOWYM SPONSOREM GWARDII OPOLE

2 груд. 2022 |

Bank Spółdzielczy w Leśnicy zdecydował się nawiązać współpracę sponsorską z KPR Gwardia Opole. W związku z tym w dniu wczorajszym została podpisana umowa sponsorska na nadchodzący rok.

Bank Spółdzielczy w Leśnicy zdecydował się nawiązać współpracę sponsorską z KPR Gwardia Opole. W związku z tym w dniu wczorajszym została podpisana umowa sponsorska na nadchodzący rok.

Jesteśmy dumni z tego, że będziemy współpracować z klubem z tradycjami sięgającymi 1945 r., który wspiera rozwój lokalnej młodzieży oraz daje na co dzień wiele radości kibicom poprzez swoje występy w Superlidze – najwyższej lidze piłki ręcznej w Polsce. Obecny czas to nieustanne zmiany w naszym otoczeniu.

Z uwagi na to, że reprezentujemy branżę finansową, która w dzisiejszym czasie stoi przed wielkimi wyzwaniami, chcieliśmy związać się z partnerami ambitnymi, pełnymi determinacji w dążeniu do celu, a takimi są zawodnicy, trenerzy, sztab szkoleniowy oraz całe otoczenie Klubu. Przed KPR Gwardia Opole nadchodzący czas to szereg ambitnych wyzwań. Dlatego z uwagi na zbieżność wartości i celów jakimi kieruje się Klub oraz jego zawodnicy z naszymi dążeniami, my również chcemy wesprzeć te plany i rozwój Klubu.

Od wielu lat naszym mottem jest „NASZĄ DUMĄ SĄ NASI KLIENCI, DUMĄ NASZYCH KLIENTÓW JEST NASZ BANK”. Uważamy, że podobnie jak my jesteśmy dumni ze swoich klientów, tak i KPR Gwardia Opole jest dumna ze swoich zawodników i kibiców. Liczymy no to, że ta współpraca da naszym organizacjom obustronną korzyść, wsparcie będzie pomocne w osiągnieciu celów sportowych i marketingowych, a gra zespołu będzie dostarczać nam wszystkim pozytywnych emocji – komentuje Zarząd Banku Spółdzielczego w Leśnicy.

Z niekrytą radością witamy Bank Spółdzielczy w Leśnicy wśród naszych Sponsorów. Dzięki temu nasza Gwardyjska Rodzina stale się powiększa. Zarówno przed nami jak i Bankiem Spółdzielczym w Leśnicy nowy rok, będzie czasem pełnym wyzwań. Liczymy na to że wspierając się wspólnie uda się tym wyzwaniom sprostać. Naszemu nowemu Sponsorowi dziękujemy za okazane zaufanie i wierzymy że nasza współpraca będzie układać się pomyślnie z korzyścią dla obu stron – podsumowuje Karina Radomska, prezes Gwardii Opole.

Bank Spółdzielczy w Leśnicy to uniwersalna instytucja finansowa działająca  na terenie województwa opolskiego i śląskiego. Świadcząca usługi z zakresu bankowości skierowane do klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych (firm, samorządów, rolników). W każdej z 14 placówkach bankowych oferuje pełen wachlarz produktów i usług bankowych dedykowanych lokalnemu klientowi. W swoich działaniach kieruje się nowoczesnym podejściem oraz profesjonalną obsługą. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą zarówno w placówce, jak i na stronie internetowej www.bslesnica.pl