Bar 7:00 Rano Partnerem Meczu z Azotami!

26 лист. 2021 |

Prowadzony przez Kibiców Gwardii lokal z siedzibą przy ul. Kołłątaja 11 w Opolu otrzymał miano Partnera Meczu z Azotami-Puławy.

Prowadzony przez Kibiców Gwardii lokal z siedzibą przy ul. Kołłątaja 11 w Opolu otrzymał miano Partnera Meczu z Azotami-Puławy.

„By z impetem wejść w nowy dzień, stworzyliśmy miejsce, w którym przy filiżance świeżo zmielonej, włoskiej kawy wysłuchasz najświeższych wiadomości dnia oraz zapoznasz się z codzienną prasą. Proponujemy między innymi szeroki wybór zestawów śniadaniowych a także zdrowych i pożywnych sałatek. Szczególnie polecamy niezliczony wybór kanapek na świeżo wypieczonych tuż przed podaniem bagietkach a także gorące panini, zapiekanki, tortille. Dla szczególnie zapracowanych gości dostarczymy wszystkie nasze wyroby do biura lub domu. W porze lunchu/obiadu podajemy między innymi pożywną zupę, mięsa z grilla oraz domowe danie dnia.” – czytamy na stronie Baru [KLIK].

Oprócz szerokiej karty dań do zamówienia na miejscu, na wynos lub na dowóz, dla swoich klientów Bar 7:00 Rano świadczy również usługi cateringowe oraz obsługuje uroczystości rodzinne i firmowe. Jak piszą: wystarczy, że powiesz jak wyobrażasz sobie spotkanie, jakie menu najlepiej będzie pasowało do Twoich gości, a dokładnie tak wszystko przygotujemy i zorganizujemy. Ogrom pozytywnych opinii opolan wyraźnie te słowa potwierdza.

Kibiców serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą Baru, z kolei Partnerowi Meczu dziękujemy za wsparcie i życzymy – a jakżeby inaczej – wspólnego zwycięstwa w hitowym starciu 11. serii PGNiG Superligi, które odbędzie się już jutro w Stegu Arenie!