Bassau dołącza do grona sponsorów Gwardii!

16 черв. 2023 |

Firma Bassau - producent profesjonalnej chemii gospodarczej, dołącza do grona sponsorów Gwardii Opole!

W ofercie firmy znajduje się chemia basenowa, środki utrzymania czystości, środki uzdatniania wody, akcesoria basenowe, akcesoria i środki zapachowe do saun.

Od 20 lat Bassau z powodzeniem obsługuje obiekty publiczne oraz prywatnych klientów. Opierając się na długoletnim doświadczeniu, proponuje kompleksowe i profesjonalne doradztwo w zakresie zastosowania chemii basenowej i utrzymania basenów. Ponadto firma prowadzi także szkolenia z podstaw aromaterapii i wykorzystania naturalnych olejków eterycznych w saunie suchej oraz w zakresie zwiększenia przychodów ze stref saun oraz SPA.

- Sukces zawdzięczamy klientom, którzy wyrażają swoje zadowolenie z jakości towarów i wykonywanych usług – komentuje przedstawiciel firmy.

- Miło nam powitać wśród naszych Sponsorów firmę, która jest liderem w swojej branży w skali całego kraju. To żywy przykład na to, że jesteśmy otwarci na kolejne gałęzie biznesu oraz że w naszym regionie są przedsiębiorcy, którym nie jest obojętny los naszej drużyny. Dziękujemy za zaufanie! – mówi Karina Radomska, prezes zarządu Gwardii Opole.