Bezbłędni Młodzicy

30 січ. 2021 |

Drużyna Młodzików zakończyła pierwszą rundę zmagań ligowych na pozycji lidera, bez straty punktów po siedmiu seriach!

Drużyna Młodzików zakończyła pierwszą rundę zmagań ligowych na pozycji lidera, bez straty punktów po siedmiu seriach!

Dotychczas regularnie zwycięscy podopieczni trenera Radosława Gęsikowskiego przystąpili w piątek do ostatniego meczu z Orlikiem I Brzeg, który… obfitował w różne emocje.

Weszliśmy w mecz źle, co powodowało sporo błędów i niepotrzebnych kar. Z każdą minutą jednak rosła wśród nas koncentracja – a co za tym idzie – przewaga nad lokalnym rywalem. Bardzo dobra gra w obronie całego zespołu, bramki po kontrach i zróżnicowana gra w ataku pozycyjnym systematycznie obniżały morale w szeregach przeciwników, dzięki czemu mogliśmy powiększać przewagę. – opisuje Gęsikowski.

Ostatecznie Młodzicy zwyciężyli w Brzegu 31:19 (15:10), umacniając się na pozycji lidera. Najwięcej bramek, bo aż 8, rzucił tego dnia Błażej Janczura. Warty podkreślenia jest fakt, że na listę zdobywców wpisał się niemal każdy Gwardzista!

Nasz zespół jest wyrównany. Każdy z osobna stanowi o jego sile i… to stanowi jego siłę. Na wyróżnienie zasługuje absolutnie każdy i gratuluję chłopakom, ale trzeba pamiętać, że nie możemy zwalniać tempa. Dziękuję również drużynie z Brzegu za dobry mecz i stworzenie trudnych warunków na boisku. – podsumowuje.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie PGE_logo.png

 PGE Polska Grupa Energetyczna – główny sponsor PGE Akademii Gwardii Opole