Biznesowa rodzina Gwardii rośnie! AGROAS nowym sponsorem!

7 квіт. 2023 | Komunikaty

Firma AGROAS, która w tym roku obchodzi swoje 30 urodziny, została nowym Sponsorem Gwardii Opole.

AGROAS w ciągu ostatnich 30 lat wyrósł z rodzinnej firmy z Grodkowa na przedsiębiorstwo obejmujące swym zasięgiem kilka województw i zatrudniające ponad 330 pracowników. Główne gałęzie działalności to handel płodami rolnymi, materiałem siewnym, nawozami, środkami ochrony roślin a także sprzedaż maszyn rolniczych oraz usługi serwisowe. AGROAS konsekwentnie buduje ofertę tak, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby swoich klientów. Dzięki temu podejściu to jedna z najszybciej rozwijających się firm o profilu rolnym w regionie. 


 

- Bardzo cieszymy się z rozpoczęcia współpracy z tak wspaniałym zespołem jakim jest Gwardia Opole. Doskonale wiemy jak ważne dla rozwoju i osiągania kolejnych sukcesów jest wsparcie  ze strony biznesu. Ponad to w biznesie jak i w sporcie osiągnięcie celu wymaga dobrego lidera oraz zaangażowania i wytrwałej pracy całego zespołu. Zdecydowaliśmy się wspierać Gwardzistów bo wierzymy, że ta współpraca przyniesie wiele dobrego dla obu stron  – mówi Prezes AGROAS, Daniel Cupriak.


 

Nasze działania i rozpoznawalność w regionie sprawiają, że wśród naszych Sponsorów, pojawiają się firmy z branż z którymi do tej pory nie mieliśmy styczności. Pokazuje to tylko, iż przedsiębiorcy widzą potencjał wynikający ze współpracy z nami, co na pewno cieszy. Nowemu Sponsorowi dziękujemy za okazane zaufanie! – komentuje Prezes Gwardii Opole, Karina Radomska.