Firma TURCK zostaje z Gwardią na kolejny rok!

25 лип. 2022 |

Wieloletni Sponsor Gwardii – jeden ze światowych liderów w branży automatyki przemysłowej – firma TURCK, zostaje z nami na kolejny sezon.

Wieloletni Sponsor Gwardii – jeden ze światowych liderów w branży automatyki przemysłowej – firma TURCK, zostaje z nami na kolejny sezon.

W dniu dzisiejszym podpisaliśmy umowę, która formalizuje nasze wsparcie dla klubu Gwardia Opole na kolejny rok. Cieszymy się, że kolejny raz będziemy mogli się emocjonować – my jak i nasi klienci –  zmaganiami w ekstraklasie piłki ręcznej. Współpracujemy z klubem od wielu już lat i czujemy się nie tylko jako sponsor, czy kibic, ale wręcz jak dodatkowy zawodnik w drużynie. Życzymy wam wielu sukcesów, niech żadna kropla potu pozostawiona na parkiecie nie pójdzie na marne. Trzymamy za was kciuki – komentował po piątkowym podpisaniu umowy prezes firmy TURCK – Piotr Glinka.

Cieszymy się że takie firmy jak TURCK zostają z nami na dłużej. Jest to dla nas absolutny priorytet żeby nasi Sponsorzy zostawali z nami na lata, dzięki czemu możemy tworzyć coraz większą gwardyjską rodzinę. Dziękujemy za dotychczasowe zaufanie i wsparcie oraz deklarujemy że dołożymy wszelkich starań żeby nasza współpraca układała się pomyślnie – podsumowuje prezes Gwardii Opole – Karina Radomska

Firma TURCK specjalizuje się w dziedzinie czujników, systemów fieldbus, connectivity, interfejsów HMI oraz systemów RFID,  oferuje wydajne rozwiązania automatyzacji produkcji oraz automatyzacji procesu.