Grupa Mediowa „Tygodnik” gra dalej z Gwardią!

13 вер. 2023 | Różne

Firma Bastech, wydawca „Tygodnika Ziemi Opolskiej” oraz „Tygodnika Krapkowickiego” na kolejny rok przedłuża współpracę z nasza drużyną.

- Bardzo cieszę się, że Grupa Mediowa „Tygodnik", w skład której wchodzi m.in. „Tygodnik Ziemi Opolskiej" oraz „Tygodnik Krapkowicki", wraz z portalami www.tygodnikziemiopolskiej.info oraz www.tygodnik-krapkowicki.pl, kolejny sezon z rzędu będzie wspierać najlepszy klub piłki ręcznej w naszym regionie, jakim niewątpliwie jest KPR Gwardia Opole. Nasi czytelnicy będą mogli liczyć na szeroki pakiet informacji związanych z zespołem. Będziemy informować o najbliższych meczach, relacjonować starcia gwardzistów na wszystkich parkietach w Polsce i nie tylko oraz podsumowywać rozgrywki ORLEN Superligi na każdym etapie. Dzięki naszej ugruntowanej pozycji na lokalnym rynku medialnym KPR Gwardia Opole w dalszym ciągu może liczyć na wzmacnianie promocji samego klubu oraz wszystkich wydarzeń przez niego organizowanych na terenie całego powiatu opolskiego, jak i w sąsiadujących gminach Aglomeracji Opolskiej - mówi Konrad Bassek, wiceprezes firmy Bastech.

Współpraca z mediami jest dla naszego Klubu bardzo ważna, dlatego cieszymy się na przedłużenie współpracy z grupą mediową "Tygodnik" która ma odbiorców nie tylko w naszym mieście, ale również w całym powiecie opolskim, jak również powiecie krapkowickim, w którym piłka ręczna jest mocno zakorzeniona - komentuje prezes zarządu klubu Karina Radomska.