Gwardia Opole ma sponsora tytularnego!

6 лист. 2023 | Komunikaty

Corotop Gwardia Opole – od dzisiaj pod taką nazwą występować będzie nasz zespół. To oznacza, że długoletnia współpraca z firmą wchodzi na kolejny poziom.

Specjalizują się w dostarczaniu najlepszych produktów dla bezpieczeństwa dachu i domu. W swojej ofercie posiadają membrany dachowe, fasadowe, paroizolacje i akcesoria dachowe. Na rynku są 28 lat stale wprowadzając nowości i poszerzając zakres działania. Swoją główną siedzibę mają w Chrząstowicach, ale znaleźć ich można również w Ozimku, czy niemieckiego Ohorn obok Drezna. Produkty Corotop są dystrybuowane nie tylko w Polsce, ale na 50 różnych rynkach podbijając kolejne kontynenty.

Czemu lokalni? Mieszkańcy Opola i okolic od lat stanowią trzon załogi Corotop. To dzięki Wam rozwijają się tak intensywnie. Słyszeliśmy, że tak profesjonalnej kadry zazdroszczą im wszyscy.

Lokalni również dlatego, że od zawsze i na wielu polach wspierają miejscową społeczność. Utożsamiają się z nami, jak mówią: „silną drużyną uprawiającą piękny, pozytywny sport". Sami również aktywnie chodzą na mecze, wśród pracowników Corotop są zagorzali kibice Gwardii.

- Myślę, że marzeniem każdego prezesa klubu sportowego jest możliwość ogłosić, iż klub pozyskał sponsora tytularnego. To marzenie spełnia się na państwa oczach - 6 listopada 2023r. to dzień, który na stałe zapisze się w historii naszego klubu. Czekaliśmy na ten moment wiele lat – mówi prezes Gwardii Karina Radomska - Radość jest tym większa, że sponsorem tytularnym zostaje firma z naszego rodzimego podwórka, firma, która współpracuje z nami już od pięciu sezonów, firma, na której wsparcie zawsze mogliśmy liczyć. To dla nas ogromny zaszczyt i z tego miejsca pragnę podziękować za zaufanie. Wierzę, że to dopiero początek – dodaje prezes naszego klubu.

- Tworzę tą firmę od wielu lat, działalność rozpoczynali mój tata i wujek. Od lat obserwuje jej bardzo dynamiczny rozwój. Obecnie działamy na zupełnie innym poziomie, niż nawet 10 lat temu. Zmieniliśmy się bardzo przez te lata, to zupełnie inna firma. Ale jedno pozostaje niezmiennie - Opole to także "nasze" miasto i ważne jest dla nas być częścią tej społeczności. To połączenie naszych „drużyn” to tego symboliczny wyraz. Mam nadzieje, że z Corotop Gwardią Opole będziemy wiele następnych lat – mówił na konferencji prezes Corotop S.A. Piotr Górski.