Jak rodzina. Firma TURCK zostaje z Gwardią!

17 серп. 2021 |

Jeden ze światowych liderów w branży automatyki przemysłowej, a zarazem wieloletni Sponsor Gwardii, zostaje z nami na kolejny sezon!

Jeden ze światowych liderów w branży automatyki przemysłowej, a zarazem wieloletni Sponsor Gwardii, zostaje z nami na kolejny sezon!

Całkowicie szczerze możemy powiedzieć, że czujemy się już rodziną tego Klubu, dlatego wspieramy go z ogromną chęcią. Identyfikujemy się z Gwardią, udowadniając przy tym, że jesteśmy otwarci na rozmowy nie tylko od strony biznesowej! – przyznaje Piotr Glinka, Prezes Zarządu firmy TURCK [STRONA – LINK].

Pozyskiwanie kolejnych partnerów jest niezwykle ważne, ale utrzymanie tych, którzy są blisko Klubu od lat, to nasz absolutny priorytet. Przedłużenie współpracy z firmą TURCK sprawia mi sporo radości i satysfakcji, bo to oznacza, że nasz Sponsor jest zadowolony z jej przebiegu. Nie zmienia to faktu, że może być jeszcze lepiej i z pewnością będziemy do tego dążyć! – mówi z uśmiechem Prezes Karina Radomska.

Mająca siedzibę w Opolu firma TURCK od dawna stanowi bezcenne wsparcie Klubu. Jej przedstawiciele i pracownicy czynnie uczestniczą w życiu Gwardii i… z wzajemnością, gdyż w przeszłości nasze drogi schodziły się już wielokrotnie. Tak jak na początku roku, gdy w ramach „Gwardyjskich odwiedzin” mieliśmy okazję zobaczyć siedzibę naszego Sponsora „od kuchni” [WIDEO – LINK].

To dobra informacja zarówno dla nas, jak i dla wielu naszych klientów czy kontrahentów. Ludzie, których spotykamy, często pochodzą z miast „żyjących” piłką ręczną. Cieszymy się, że w dalszym ciągu będziemy grali razem! – kończy Piotr Glinka.