K&K HYDROBUD nowym Sponsorem Gwardii!

25 трав. 2023 |

Firma K&K Hydrobud mogąca się poszczycić uznaniem na rynku ze względu na uzyskane liczne nagrody takie jak Gazele Biznesu i Diamenty Forbesa zostaje nowym Sponsorem Gwardii Opole.

Przedsiębiorstwo K&K HydroBud Sp. z o.o. ściśle powiązane z grupą OTTO QUAST, która od ponad 75 lat – niezależnie od wahań koniunktury -  odnotowuje swój systematyczny rozwój. Jest to efekt polityki firmy ukierunkowanej na satysfakcję klienta. Dopasowanie się do potrzeb klienta nie jest dla K&K HydroBud Sp. z o.o. sloganem reklamowym, lecz wewnętrzną potrzebą – od początku istnienia fundamentem i tradycją przedsiębiorstwa.

W K&K HydroBud Sp. z o.o. ceni się pracowników traktujących klientów z pełnym szacunkiem i zaangażowaniem, rozumiejących ich potrzeby, umiejących zastosować swój profesjonalizm i nowoczesną technikę zgodnie z ich oczekiwaniami. Takie nastawienie do klienta charakteryzuje klimat jaki panuje w przedsiębiorstwie K&K HydroBud Sp. z o.o. oraz ściśle powiązanej z nim grupie OTTO QUAST.


K&K Hydrobud to wiodąca firma z branży budowlanej, doceniana w świecie biznesu wieloma nagrodami. Napawa nas dumą fakt, że taka firma podjęła decyzję o wsparciu właśnie naszej drużyny. Współpraca wróży dobrze na przyszłość i powinna być owocna dla obu stron – komentuje Karina Radomska, prezes Gwardii Opole.

W sezonie 2023/24 logotyp firmy K&K Hydrobud pojawi się na spodenkach meczowych.