Kolejny rok Corotop z Gwardią!

6 жовт. 2023 | Różne

Kiedyś jako CB S.A., a od 1 września jako Corotop S.A. – jednak od lat z Gwardią Opole. Corotop niezmiennie pozostają lokalni, ale działają globalnie.

Specjalizują się w dostarczaniu najlepszych produktów dla bezpieczeństwa dachu i domu. W swojej ofercie posiadają membrany dachowe, fasadowe, paroizolacje i akcesoria dachowe. Na rynku są 28 lat stale wprowadzając nowości i poszerzając zakres działania. Swoją główną siedzibę mają w Chrząstowicach, ale znaleźć ich można również w Ozimku, czy niemieckiego Ohorn obok Drezna. Produkty Corotop są dystrybuowane nie tylko w Polsce, ale na 50 różnych rynkach podbijając kolejne kontynenty.

Czemu lokalni? Mieszkańcy Opola i okolic od lat stanowią trzon załogi Corotop. To dzięki Wam rozwijają się tak intensywnie. Słyszeliśmy, że tak profesjonalnej kadry zazdroszczą im wszyscy.

Lokalni również dlatego, że od zawsze i na wielu polach wspierają miejscową społeczność. Utożsamiają się z nami, jak mówią: „silną drużyną uprawiającą piękny, pozytywny sport". Sami również aktywnie chodzą na mecze, wśród pracowników Corotop są zagorzali kibice Gwardii.

Prezes firmy, Piotr Górski mówił:

- Tworzę tą firmę od wielu lat, działalność rozpoczynali mój tata i wujek. Od lat obserwuję jej bardzo dynamiczny rozwój. Obecnie działamy na zupełnie innym poziomie, niż nawet 10 lat temu. Zmieniliśmy się bardzo przez te lata, to zupełnie inna firma. Ale jedno pozostaje niezmienne - Opole to także "nasze" miasto i ważne jest dla nas bycie częścią jego społeczności. Mam nadzieje, że z Gwardią będziemy przez wiele następnych lat!.

- Cieszę się, że kolejny z naszych „stałych” sponsorów zostaje z nami na dłużej – oceniała prezes Gwardii Karina Radomska – To pokazuje, że byliśmy i jesteśmy atrakcyjni dla naszych partnerów. Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie – dodaje sternik naszego klubu.