Lekcja WF-u tym razem w Popielowie!

6 черв. 2023 | CSR

W ramach akcji „Chodź z nami na WF! WF fajny jest” tym razem wyjechaliśmy poza stolicę naszego województwa. Odwiedziliśmy Publiczną Szkołę Podstawową w Popielowie.

Kolejna akcja społeczna "Chodź z nami na WF! WF fajny jest!" za nami. Tym razem naszymi reprezentantami byli Mateusz Wojdan (7), Andrzej Widomski (17) oraz trener Adrian Fiodor. Odwiedzili oni Publiczną Szkołę Podstawową w Popielowie. W zajęciach uczestniczyło ok. 80 dzieciaków z najmłodszych klas.

Na początku porządna rozgrzewka, trochę zabawy a skończyło się na rywalizacji między uczniami. To wszystko miało miejsc akurat w Dzień Dziecka. Było aktywnie, sportowo i bardzo wesoło.

Cieszy na pewno fakt że dzieci tak chętnie i aktywnie uczestniczą w ramach lekcji, które przeprowadzamy. Wiemy, że dzięki temu promujemy nie tylko Gwardię, ale i piłkę ręczną w naszym regionie.

Partnerem akcji jest dealer samochodowy BCH Chwaliński.

Zachęcamy wszystkie szkoły podstawowe do udziału w akcji. By dowiedzieć się szczegółów prosimy o kontakt na adres mailowy biuro@kprgo.pl lub pod numerem telefonu +48 602 787 551.