LICON dołącza do grona Sponsorów!

22 вер. 2021 |

Od września na listę sponsorów Gwardii dołącza doskonale znana w opolskim świecie sportu firma LICON INTERNATIONAL. – Cieszymy się, że możemy wspomóc Gwardię. – mówi Tomasz Repczyński, prezes firmy.

Od września na listę sponsorów Gwardii dołącza doskonale znana w opolskim świecie sportu firma LICON INTERNATIONAL.

– Cieszymy się, że możemy wspomóc Gwardię. – mówi Tomasz Repczyński, prezes firmy.

LICON INTERNATIONAL to czołowy dostawca materiałów dla branży meblarskiej i stolarskiej. W ofercie znajdują się m.in. włókniny techniczne oraz materiały drewnopochodne takie jak płyty MDF/HDF, płyty wiórowe, sklejka, tarcica czy fronty meblowe HIGH GLOSS. LICON posiada swoje oddziały i przedstawicielstwa również poza granicami Polski, gdzie prężnie działa i rozbudowuje swoją działalność. Więcej szczegółów na temat działalności można znaleźć na stronie naszego nowego Partnera – [LINK].

– Przed nami ciekawa droga, pełna przygód i sportowych emocji. Wraz z kibicami jesteśmy spragnieni sukcesów. Mam nadzieję, że nasz wkład pomoże rozwinąć drużynie skrzydła w walce o punkty. Jako, że zdecydowana większość kadry LICONA to zagorzali fani piłki ręcznej, jestem pewien, że godnie będziemy kibicować drużynie – kończy Repczyński.