OponyFelgiAlu.pl nowym sponsorem Gwardii!

23 серп. 2023 | Komunikaty

Nowy sponsor dołącza do rodziny Gwardii Opole. Firma OponyFelgiAlu.pl zostaje oficjalnym sponsorem sztabu szkoleniowego naszego Klubu.

Firma będąca na rynku już wiele lat i ciągle udoskonalająca swoją ofertę, szybko reaguje na realia dynamicznie zmieniającego się rynku i potrzeby klientów.

Na stronie www.oponyfelgialu.pl można obejrzeć całą dostępną ofertę. Aktualnie asortyment zawiera opony, felgi stalowe oraz akcesoria montażowe, takie jak śruby, nakrętki, zabezpieczenia, dystanse czy też wentyle. Platforma została stworzona po to by klienci mogli zaopatrywać się we wszystko w jednym miejscu.

Firma ma pełną ofertę opon nowych i używanych, letnich i zimowych oraz felg aluminiowych i stalowych. Posiada także przechowalnie opon, dzięki czemu nie będziecie mieli kłopotu z transportem oraz miejscem ich przechowywania.

Ponadto w zakresie serwisowania ogumienia firma dokonuje napraw opon i dętek na zimno i na gorąco, montażu i wyważania kół stalowych i aluminiowych. Jako nieliczni w Opolu prowadzą również wymianę i wyważenie opon motocyklowych.

Dlaczego warto skorzystać z usług wulkanizacyjnych firmy OponyFelgiAlu.pl?

  • Kompleksowość – firma oferuje nie tylko usługę wymiany, naprawy, ale również utylizacje starych opon oraz możliwość zakupu nowych. W ofercie znajduje się wiele rozmiarów i rodzajów ogumienia wiodących, światowych producentów.
  • Profesjonalizm – działanie szybko i skutecznie, a ekipa firmy doskonale zna się na tym, co robi.
  • Korzystne ceny – przy większej ilości samochodów możliwość negocjacji cen, a dla stałych Klientów przewidywane rabaty.

„Wbrew pozorom motoryzacja, którą wspieramy od lat jak i piłka ręczna maja ze sobą wiele wspólnego. Są to dziedziny wymagające dużej siły fizycznej, a zarazem pokory. W obu dyscyplinach, żeby osiągnąć sukces, potrzebna jest ciężka praca i przede wszystkim profesjonalne podejście. Od dłuższego czasu obserwuję opolski sport, a  Gwardia Opole zdecydowanie się w nim wyróżnia. Jestem pewien, że współpraca zrobi wiele dobrego dla naszego regionu.” – komentuje Mateusz Oczkowski, właściciel firmy OponyFelgiAlu.pl.