Optymizm po Zabrzu

14 серп. 2021 |

Gang Kuptela zwyciężył oba mecze, w związku z czym triumfował w towarzyskim, dwudniowym Turnieju o Puchar Prezesa Górnika Zabrze!

Gang Kuptela zwyciężył oba mecze, w związku z czym triumfował w towarzyskim, dwudniowym Turnieju o Puchar Prezesa Górnika Zabrze!

W pierwszym meczu turnieju stawialiśmy czoła gospodarzom – Górnikowi Zabrze i pomimo wysokiej przewagi rywali do przerwy (13:9), w drugiej połowie zdołaliśmy odwrócić losy boiskowych wydarzeń i pokonać zabrzan 25:21.

Gwardziści wystąpili w składzie:
Lellek, Malcher – Bączek, Fabianowicz, Jankowski 3, Kawka, Klimków, Kowalski 6, Kucharzyk 2, Mauer 2, Milewski, Morawski 2, Scisłowicz, Sosna, Stefani 6, Zadura 2, Zarzycki 2.

To dało nam sobotni finał z Sandrą Spa Pogonią Szczecin, która w piątek również wygrała swoje spotkanie z KPR Ostrovią. Ten mecz przebiegał już całkowicie pod dyktando naszej drużyny, która wypracowała sobie sześciobramkową zaliczkę do przerwy (19:13), by ostatecznie pokonać ligowych rywali 32:28.

Gwardziści wystąpili w składzie:
Lellek, Malcher – Scisłowicz, Sosna 3, Fabianowicz 1, Zarzycki, Klimków 7, Jankowski 2, Zadura 6, Kawka 4, Mauer 3, Milewski 1, Morawski, Stefani 3, Kucharzyk, Kowalski 1, Bączek.

Kolejne zwycięstwa w tym okresie przygotowawczym, które mogą napawać optymizmem przed startem ligowej kampanii. Do inauguracyjnego starcia z Chrobrym zostały już tylko 3 tygodnie, a zanim do niego dojdzie, w ramach przygotowań zmierzymy się jeszcze z Zagłębiem Lubin na wyjeździe i z MKS-em Piotrkowianin w próbie generalnej (28 sierpnia) w Stegu Arenie. Na ten sparing już teraz serdecznie państwa zapraszamy!


foto: handballzabrze.pl