Pewne zwycięstwo w Zawadzkiem

16 бер. 2021 |

Zawodnicy Gwardii I Opole pokonali ASPR Zawadzkie 46:22 (25:10), umacniając się pierwszym miejscu w tabeli Opolskiej Ligi Juniorów Młodszych.

Zawodnicy Gwardii I Opole pokonali ASPR Zawadzkie 46:22 (25:10), umacniając się pierwszym miejscu w tabeli Opolskiej Ligi Juniorów Młodszych.

Celem było zwycięstwo i – mówiąc krótko – cel został osiągnięty. – przyznaje na wstępie trener Bogumił Baran.

Młodzi Gwardziści kontrolowali przebieg spotkania z ASPR-em od samego początku, sukcesywnie zwiększając swoją przewagę nad rywalami z Zawadzkiego. Zwięzła kadra, dzięki bardzo dobrej grze i pewności w poczynaniach boiskowych, zdołała wypracować sobie do przerwy aż piętnastobramkową zaliczkę, która pozwoliła na spokojne szlifowanie kolejnych wariantów rozegrania zarówno w ataku, jak i w obronie. Spokój ten następnie jedynie przełożył się na wyśrubowanie końcowego rezultatu, a co za tym idzie – na zdobycie 46 bramek, przy utracie zaledwie 22.

Ogromny szacunek dla moich zawodników za odpowiednią postawę i profesjonalne podejście do meczu. Niezależnie od sytuacji na boisku, chcemy prezentować się zawsze z jak najlepszej strony. Brak skrupułów i niedopuszczanie przeciwników do stworzenia większego zagrożenia na naszej połowie boiska to aspekty, z których możemy być dumni. – podsumowuje opiekun drużyny.

Gwardia I Opole wystąpiła w składzie:
Ciasto, Cebula, Chmielewski, Gołębiowski, Janikowski, Kraczkowski, Sobków, Stachera, Adamski.

Trener: Bogumił Baran.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie PGE_logo.png

 PGE Polska Grupa Energetyczna – główny sponsor PGE Akademii Gwardii Opole