Podwójna moc pomagania.

2 бер. 2023 |

Już w tę sobotę podczas meczu 18. serii PGNiG Superligi z Industria Kielce pomagamy podwójnie!

Podczas meczu zostanie przeprowadzona zbiórka dla 5 letniego Jasia, który nie może funkcjonować samodzielnie. Aktualnie jest karmiony bezpośrednio sondą do żołądka i przebywa cały czas w stabilizatorze z powodu porażenia prawej strony ciała. By stan Jasia nie pogarszał się, wymagana jest codzienna specjalistyczna rehabilitacja, która wymaga znacznego finansowania. Każda, nawet symboliczna kwota przyczyni się do kolejnego dnia z niezbędną rehabilitacją Jasia. Zbiórka będzie prowadzona przez Fundację Serca dla Maluszka, KRS: 0000387207.

 


 

Oprócz prowadzonej zbiórki dla Jasia, na trybunach podczas meczu gościć będziemy podopiecznych Fundacji DOM.

Każdy, kto zna rodzinę, która zmaga się z niepełnosprawnościami wie, że jest to wyzwanie dla wszystkich członków tych małych społeczności. Przyziemne, codzienne obowiązki stają się potężnymi zadaniami logistycznymi, które wymagają pomocy osób trzecich. Jedną z organizacji, która wychodzi im naprzeciw jest Fundacja DOM, która udziela wszechstronnej pomocy na każdym etapie życia, przez diagnostykę, leczenie, rehabilitację po terapie. Aktualnie pracownicy pomagają aż 1900 rodzinom! Fundacja prowadzi ośrodek kompleksowej rehabilitacji, środowiskowy dom samopomocy, warsztat terapii zajęciowej i zakład aktywności zawodowej. Pomagają innym, ale również sami potrzebują pomocy.

Przedstawiciele Fundacji DOM będą dostępni przed i w trakcie meczu, dla osób, które chciałyby zasięgnąć więcej informacji.