Profi-Art oficjalnym Partnerem Meczu inauguracyjnego!

2 вер. 2021 |

„Profi-art to firma, która od lat świadczy szerokie usługi w branży reklamowej. Jesteśmy zespołem dla którego praca jest wielką pasją, dzięki czemu działamy kreatywnie odchodząc od utartych schematów. Nasze główne atuty to: samodzielność, rzetelność i precyzja w działaniu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Mając do dyspozycji profesjonalny park maszynowy każde zlecenie wykonujemy na miejscu, co przekłada się na szybki czas realizacji zamówień.” – czytamy na stronie Partnera [LINK].

Profi-art to firma, która od lat świadczy szerokie usługi w branży reklamowej. Jesteśmy zespołem dla którego praca jest wielką pasją, dzięki czemu działamy kreatywnie odchodząc od utartych schematów. Nasze główne atuty to: samodzielność, rzetelność i precyzja w działaniu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Mając do dyspozycji profesjonalny park maszynowy każde zlecenie wykonujemy na miejscu, co przekłada się na szybki czas realizacji zamówień.” – czytamy na stronie Partnera [LINK].

Opolska firma od lat współpracuje z Gwardią i nie inaczej było w przypadku przygotowań do rozpoczynającego się jutro sezonu. Jakość produktów wykonywanych przez Profi-Art spełnia oczekiwania naszych kibiców, dlatego serdecznie polecamy korzystanie z usług sklepu, którego właścicielem jest stały gość trybun Stegu Areny – Pan Robert Świerbiński.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie!