ProLicht Reklama dołącza do grona sponsorów Gwardii Opole

13 вер. 2023 | Różne

Nowym sponsorem naszego klubu zostaje firma ProLicht Reklama z Ozimka, specjalizująca się w produkcji m.in. wysokiej jakości reklam świetlnych.

Spółka ProLicht Reklama z siedzibą w Ozimku od 1995 roku jest jednym z wiodących europejskich producentów wysokiej jakości reklam świetlnych i wielkogabarytowych elementów oznakowania. Firma od początku swojego istnienia bierze udział w kreowaniu wizerunku światowych marek. Działalność spółki obejmuje projektowanie, produkcję a także dostawę i montaż reklam dla największych koncernów branży motoryzacyjnej, paliwowej oraz retail. ProLicht szczyci się wieloletnią współpracą z największymi firmami świata a produkty, które powstają w Ozimku pod Opolem są nośnikami kultowych symboli.

Liderzy biznesu i sportowcy mają ze sobą wiele wspólnego. Zarówno jedni, jak i drudzy muszą grać zespołowo, dlatego też od początku swojego istnienia firma ProLicht buduje swoją pozycję na rynku stawiając na jakość, zaufanie i solidnych partnerów w biznesie. Cieszymy się niezmiernie, że ProLicht Reklama Sp. z o. o. mogła stać się dla Gwardii wsparciem, a wszystkim Gwardzistom życzymy, aby dzięki swojej wytrwałości i pracowitości osiągali zamierzone cele”. – mówi wiceprezes Prolicht Reklama Sp. z o. o. Andreas Janzen

Firma ProLicht Reklama w Ozimku, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje nowych pracowników. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy naszego sponsortutaj.