Regina Tour w gronie Sponsorów Gwardii!

25 трав. 2021 |

Z przyjemnością informujemy, że wypożyczalnia samochodów Regina Tour zdecydowała się dołączyć do gwardyjskiej rodziny!

Z przyjemnością informujemy, że wypożyczalnia samochodów Regina Tour zdecydowała się dołączyć do gwardyjskiej rodziny!

Jako lokalna firma wspieramy drużynę z Opola i właśnie tak to powinno wyglądać. Dodatkowo, dla nas to argument, by zachęcać kolejnych klientów do korzystania z naszych usług, a lepsza ekspozycja marki z pewnością pomoże nam do nich dotrzeć. – przyznaje Marek Kornek – właściciel Regina Tour.

Firma z siedzibą w Folwarku k. Opola posiada profesjonalną i wszechstronną ofertę w zakresie wynajmu pojazdów na okres krótko- oraz długoterminowy. Oferta wypożyczenia samochodów osobowych, dostawczych czy busów dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb klienta. – czytamy na stronie reginatour.pl.

Nieustannie pracujemy, korzystając przy tym z możliwości powiększania grona partnerów biznesowych o kolejnych, przychylnych nam ludzi i ich firmy. To wpływa zarówno na progres klubu, jak i – w tym przypadku – na rozwój lokalnego rynku, w związku z czym nasza radość jest podwójna. – dodaje prezes Karina Radomska.

Usługi firmy realizowane są na terenie województw: opolskiego, dolnośląskiego i śląskiego, spełniając przy tym standardy międzynarodowe. Dbałość o jakość, atrakcyjne ceny i staranna obsługa klienta wyróżniają naszego nowego Sponsora spośród konkurencji, dlatego tym bardziej zachęcamy do zapoznania się z ofertą Regina Tour!

Dziękujemy za zaufanie i witamy na pokładzie!