Simply Job w gronie Sponsorów Gwardii!

10 вер. 2021 |

Niemiecka agencja pośrednictwa pracy wesprze nasz Klub!

Niemiecka agencja pośrednictwa pracy wesprze nasz Klub!

Sezon już się rozpoczął, ale my nie zamierzamy zwalniać tempa. Gdy tylko pojawiła się okazja ku temu, by powiększyć nasze grono sponsorów o kolejną sympatyzującą z Klubem firmę, natychmiast chcieliśmy dopiąć wszelkie formalności. Dziękujemy za zaufanie i obiecujemy, że zrobimy wszystko, by odpowiednio się za nie odwdzięczyć! – mówi Karina Radomska, Prezes naszego Klubu.

Wspieramy Klientów w przypadku niedoborów personelu i pomagamy znaleźć optymalnego pracownika, również w ramach długoterminowych ofert pracy. Dzięki nam możesz pozostać elastyczny i szybko reagować na zmiany ekonomiczne bez zakłócania procesów wewnętrznych firmy.” – czytamy na stronie www.simply-job.de [KLIK].

Dla nas to duża, fajna sprawa. Od teraz możemy oficjalnie mówić, że jesteśmy częścią Klubu. To sytuacja win-win dla obu stron. Mamy nadzieję, że pójdzie to dalej i będziemy czerpać radość nie tylko z Waszych wyników na boisku, ale i z efektów tej kooperacji. – przyznają zgodnie Andreas Stiller i Jacek Zdera – udziałowcy w firmie Simply Job.

Zawsze chcieliśmy wspierać nasze drużyny, a Gwardia jest bardzo bliska naszemu sercu. Jesteśmy tu często, od długiego czasu i właśnie stąd ta chęć podjęcia współpracy się wzięła. – kończą.

Nowym członkom gwardyjskiej rodziny życzymy samych, wspólnie przeżywanych sukcesów na każdym polu, z kolei Was, drodzy Kibice, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z działalnością i ofertą naszego Sponsora.