Totalizator Sportowy oficjalnym Partnerem jutrzejszego Meczu!

10 лют. 2022 |

Partnerem prestiżowego meczu z Łomżą Vive Kielce jest Totalizator Sportowy – właściciel marki Lotto, którego misja wspierania polskiego sportu i kultury trwa nieprzerwanie od ponad 65 lat.

Partnerem prestiżowego meczu z Łomżą Vive Kielce jest Totalizator Sportowy – właściciel marki Lotto, którego misja wspierania polskiego sportu i kultury trwa nieprzerwanie od ponad 65 lat.

W rundę rewanżową przed własną publicznością wchodzimy z przytupem. Niecodziennie zresztą gości się na własnym parkiecie Mistrza Polski. Cieszymy się, że wraz z opolskimi kibicami tego dnia Gwardzistów wspierać będą przedstawiciele Totalizatora Sportowego.

„Spółka realizuje zadanie wsparcia polskiego sportu na kilku poziomach: przekazuje środki z dopłat do gier liczbowych i loterii pieniężnych; wspiera wybrane organizacje, kluby i wydarzenia sportowe ze środków własnych; prowadzi działania mające na celu wyszukiwanie i szkolenie sportowych talentów.” – czytamy na stronie www.totalizator.pl [KLIK].

Jutrzejszemu wydarzeniu, oprócz standardowej oprawy, będą więc towarzyszyć również barwy charakterystyczne dla Lotto. Dziękujemy z nadzieją, iż – wraz z zawodnikami obu drużyn – stworzymy jutro fantastyczne i niezapomniane widowisko!

,,Totalizator Sportowy jest jedynym podmiotem na polskim rynku, którego działalność wiąże się z koniecznością odprowadzania pieniędzy na fundusze celowe. Dopłaty do gier liczbowych i loterii trafiają na cztery fundusze celowe, w tym Fundusz Rozwoju Kultury Fizycznej (75% wpływów). Dysponuje nim Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, które w ten sposób dofinansowuje projekty sportowe samorządów lokalnych, a także realizuje inwestycje o szczególnym znaczeniu dla polskiego sportu. Od 1994 roku na rachunek Funduszu trafiło ponad 13,8 miliardów złotych. Dzięki środkom z dopłat Ministerstwo Sportu i Turystyki mogło stworzyć program rozwoju infrastruktury sportowej.