Umowa sponsorska z firmą MARBET przedłużona!

4 груд. 2023 | Różne

Corotop Gwardia Opole i Centrum Budowlane MARBET przedłużyły swoją współpracę! To kolejny sponsor, który zdecydował się kontynuować partnerstwo z naszym klubem.

MARBET to ceniony market budowlany działający na rynku od ponad 20 lat. Firma rozpoczęła swoją działalność jako sprzedawca naturalnych nawozów wapniowych, a z biegiem czasu rozszerzyła swoją ofertę o handel materiałami budowlanymi i opałem oraz usługi transportowe.

Obecnie nasz sponsor jest dużym dystrybutorem różnorodnych materiałów budowlanych, takich jak wapno hydratyzowane, cement, beton komórkowy, silikaty, płyty kartonowo-gipsowe i wełna mineralna. Współpracuje zarówno z firmami budowlanymi, hurtowniami, jak i z klientami indywidualnymi oraz wykonawcami.

Priorytetem Centrum Budowlanego MARBET jest zapewnienie kompleksowej obsługi inwestycji budowlanych. Każdego roku stara się rozszerzać ofertę handlową, aby sprostać oczekiwaniom klientów. Posiada własny tabor samochodowy, co umożliwia szybką i terminową dostawę materiałów do klientów. Wszystkie pojazdy są objęte pełnym ubezpieczeniem CMR i OCP, zarówno na terenie Polski, jak i za granicą.

Pełną ofertę naszego sponsora znajdziecie na jego stronie internetowej – www.marbet24.pl/.