Wyjazdowa porażka młodych trzecioligowców

25 квіт. 2021 |

Rezerwy Gwardii przegrały ze Śląskiem II Wrocław 24:33 (12:20).

Rezerwy Gwardii przegrały ze Śląskiem II Wrocław 24:33 (12:20).

Po minimalnym zwycięstwie reprezentantów PGE Akademii Gwardii w pierwszym meczu w Opolu, rewanż tych zespołów zwiastował ogromne emocje.

Wiedzieliśmy, że będzie niezwykle ciężko, ale jechaliśmy tam zmobilizowani i pełni wiary. – przyznaje trener Maciej Nawrocki.

Pierwsze minuty tego spotkania były wyrównane i wskazywały na zacięte starcie, jednak po pierwszym kwadransie gry gospodarze zaczęli wykorzystywać złe decyzje młodych Gwardzistów. Proste błędy techniczne i nieprzygotowane rzuty przełożyły się na skuteczne ataki wrocławian, które dość szybko zapewniły im siedmiobramkową przewagę.

Ten moment był przełomowy i tak naprawdę przesądził o losach całego spotkania. Od tamtego momentu nasi rywale przejęli kontrolę na boisku, w związku z czym wszystko zakończyło się takim, a nie innym wynikiem. – kończy opiekun Gwardii II Opole.

Skład: Lellek, Drojma – Wandzel 6, Jendryca 4, Kałamuniak 4, Adamski 3, Sobków 2, Chmielewski 1, Kraczkowski 1, Kulesa 1, Stachera 1, Zawadzki 1, Frydel, Cebula, Janikowski, Juszczak.
Trener: Maciej Nawrocki.
Kierownik: Grzegorz Charciarek.

 PGE Polska Grupa Energetyczna – główny sponsor PGE Akademii Gwardii Opole