Zakład Komunalny Opole nowym strategicznym sponsorem Gwardii!

23 жовт. 2023 |

Opolski Zakład Komunalny został nowym strategicznym sponsorem naszego klubu. Partnerstwo ogłoszono na specjalnie zwołanej konferencji prasowej, na której obecni byli prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski, prezes Zakładu Patryk Stasiak oraz właściciel Gwardii Roman Schauder.

Zakład Komunalny Opole Sp. z o.o. jest wielooddziałową firmą świadczącą usługi komunalne w szerokim zakresie, będącą regionalnym liderem w gospodarce odpadami, stosującą nowoczesne technologie i sprzęt oraz oferującą szeroki zakres usług i konkurencyjne ceny. Jesteśmy innowacyjną firmą działającą w harmonii ze środowiskiem. Dzięki temu jesteśmy kojarzeni z przyjaznym wizerunkiem miasta, porządkiem, nowoczesnością i bezpieczeństwem mieszkańców.

Misją Zakładu jest profesjonalna i sprawna obsługa mieszkańców i przestrzeni miasta w zakresie przyjętych do realizacji usług komunalnych, w oparciu o nowoczesną infrastrukturę techniczną, przez kompetentnych i ciągle doskonalących swoje umiejętności pracowników.

Głównym jego celem jest systematyczne podnoszenie zadowolenia mieszkańców z jakości i ilości świadczonych usług, umacnianie pozycji lidera w branży, wzrost wartości rynkowej i budowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa, wdrażanie innowacyjnych systemów technologicznych dzięki pozyskiwaniu współfinansowania projektów ze źródeł zewnętrznych - funduszy UE, programów operacyjnych, funduszy ochrony środowiska i budżetu państwa, poprawie warunków pracy, wydajności i wynagrodzeń pracowników.

- Warto o sport dbać i my o ten sport w Opolu dbamy – mówił na konferencji prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski – To co cieszy to to, że jest to zaangażowanie szerokie. To jest cała piramida szkoleniowa, od dzieci po sportowców zawodowych. Od wielu lat tak właśnie dzieje się w Gwardii, nie tylko na polskim, ale i europejskim poziomie. Gwardia jest taką perełką ekstraligową, która może się regularnie pochwalić niemal pełną halą kibiców. Jest to bardzo dobry marketingowy nośnik, ale i też rozrywka na najwyższym poziomie w Polsce. Wszystko to skłania nas do tego, żeby ten klub wspierać. Dlatego dołącza do tego wsparcia kolejna spółka miejska – komentował prezydent.

- Nam zależy na tym, by promocja naszej spółki odbywała się nie tylko lokalnie, ale wyjść też szerzej – oceniał Prezes Zarządu Zakładu Komunalnego Opole Patryk Stasiak – Część usług, które świadczymy w rejonie, to są komercyjne usługi. I ich rozpropagowanie, poprzez gwardyjską widownię, jest dla nas nowym, ciekawym wyzwaniem. I liczymy na to, że staniemy się bardziej rozpoznawalną marką w kontekście usług, o których przed momentem mówiłem – dodawał Stasiak.

- Chciałbym bardzo podziękować panu prezydentowi i panu prezesowi za wsparcie. Nie ukrywam, że jest to dla nas bardzo ważna i przydatna pomoc. Mam nadzieje, że się to przełoży na nasze najbliższe wyniki sportowe, jeszcze w tym sezonie. Chcemy awansować do fazy play-off a to się będzie wiązało z walką o medale. Także raz jeszcze dziękuję bardzo – cieszył się Roman Schauder, właściciel Gwardii.