Zapraszamy na zajęcia naborowe do Gwardii!

18 серп. 2021 |

W ostatnim tygodniu wakacji odbędzie się Gwardia CAMP, podczas którego przeprowadzimy otwarty nabór dla dzieci z klas 3 i 4 szkoły podstawowej (rocznik 2011, 2012).

W ostatnim tygodniu wakacji odbędzie się Gwardia CAMP, podczas którego przeprowadzimy otwarty nabór dla dzieci z klas 3 i 4 szkoły podstawowej (rocznik 2011, 2012).

Jak spędzić radosne, wakacyjne chwile w duchu sportu, a przy tym – spróbować swoich sił w największym klubie piłki ręcznej na Opolszczyźnie? Najlepiej razem z nami! Serdecznie zapraszamy na darmowe zajęcia, które będą odbywać się w zmodernizowanym obiekcie Toyota Park w Opolu, w dniach:

23 sierpnia (poniedziałek), godz. 9.00-13.00

24 sierpnia (wtorek), godz. 9.00-13.00

26 sierpnia (czwartek), godz. 9.00–14.00 (basen)

27 sierpnia (piątek), godz. 9.00-13.00

W trakcie zajęć zadbamy o sprawność ogólną czy zdolności lekkoatletyczne potrzebne każdemu dziecku. Nie zabraknie również gier i zabaw związanych z piłką ręczna czy wielu atrakcji dodatkowych, takich jak: wyjście na basen, zapoznanie ze ścianką wspinaczkową czy spotkanie z zawodnikami oraz maskotką Klubu – nosorożcem Gwardkiem. Ponadto, wszyscy uczestnicy naboru otrzymają koszulki PGE Akademii Gwardii Opole. Zostanie im zapewnione również drugie śniadanie.

Jak wziąć udział w Gwardia CAMP 2021?

  1. Należy zgłosić chęć uczestnictwa w CAMP-ie do Pani Trener Elżbiety Szarek pod numer telefonu: 691-888-817,
  2. Każdy uczestnik musi posiadać: oświadczenie COVID-19 o stanie zdrowia [POBIERZ – KLIK] oraz podpisany przez rodzica regulamin wraz ze zgodą na udział [POBIERZ – KLIK],
  3. Na zajęciach należy posiadać strój sportowy: koszulka spodenki, obuwie sportowe (czyste, zamienne) i… dobry humor!

Dołącz do nas, zapraszamy!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie PGE_logo.png

PGE Polska Grupa Energetyczna – główny sponsor PGE Akademii Gwardii Opole