ŁUKASZ PASTWA DOŁĄCZA DO COROTOP GWARDII OPOLE !

15 lut 2024 |

Łukasz jest podopiecznym fundacji Cancer Fighters i celem naszego Klubu jest wsparcie go w zbiórce środków niezbędnych do pokrycia kosztów leczenia, badań, terapii które są kluczowe dla jego zdrowia.

Łukasza to chłopiec, którego życie oraz jego rodziny w ciągu kilku dni uległo dramatycznej zmianie. Rozpoczęło się od z pozoru zwykłego przeziębienia, które szybko przekształciło się w walkę o życie. Pomimo początkowych diagnoz lekarza rodzinnego, stan zdrowia Łukasza gwałtownie się pogorszył. 8 marca, w Dzień Kobiet, po wystąpieniu krwawienia z nosa i podwyższonym ciśnieniu, Łukasz został przyjęty na oddział ratunkowy i poddany szczegółowym badaniom. 

Te kilka godzin zmieniło wszystko – lekarze odkryli płyn w lewym płucu i konieczność natychmiastowego odbarczania, a następnie zdiagnozowali guza w śródpiersiu. Potwierdzona diagnoza – chłoniak limfoblastyczny typu T – była dla rodziny Łukasza ogromnym szokiem. Od momentu postawienia diagnozy, Łukasz rozpoczął chemioterapię i codziennie walczy o zdrowie. 

Ta walka jest pełna wzlotów i upadków, a rodzina Łukasza jednoczy siły, aby wspierać go na każdym kroku tej trudnej drogi. Dlatego zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie finansowe dla Łukasza. Każda darowizna pomoże w pokryciu kosztów leczenia, niezbędnych badań i terapii, które są kluczowe dla jego zdrowia i powrotu do pełni sił.

LINK DO ZBIÓRKI: https://wolniodraka.pl/superliga/