„Miles” zostaje!

14 lut 2022 |

Grający dla Gwardii od 2017 roku Michał Milewski przedłużył kontrakt o kolejne 2 lata!

Grający dla Gwardii od 2017 roku Michał Milewski przedłużył kontrakt o kolejne 2 lata!

Jestem zadowolony z mojej dotychczasowej współpracy z klubem na każdej płaszczyźnie. Czuję, że mogę mogę dać Gwardii jeszcze więcej i pomagać jej w osiąganiu kolejnych celów. – przyznaje nasz skrzydłowy.

Spędziłem tu ostatnie 5 lat, czyli w zasadzie całe dorosłe życie. Miasto bardzo mi się podoba, a przy tym – stale się rozwija. Mogę przyznać, że czuję się w Opolu jak w domu. – dodaje.

„Miles” jest jednym z zawodników, którzy właśnie w Gwardii stawiali pierwsze, superligowe kroki, a po kilku latach wspólnej pracy tworzą jej trzon, już z okazałym dorobkiem sportowym na koncie. Michał miał bowiem swój wkład zarówno w zdobycie brązowego medalu, jak i udział w fazie grupowej europejskich pucharów.

Fajnie byłoby zrobić powtórkę z 2019 roku. Dopóki tu jestem, będę walczył o kolejny brąz oraz inne, być może jeszcze większe sukcesy. Szatnia się odmładza, więc – między innymi – na mnie będzie spoczywać coraz większa odpowiedzialność. Jestem na to gotowy. – kończy.

Do dziś w czerwono-biało-niebieskich barwach, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, Milewski wystąpił w 130 meczach, w których zdobył 140 bramek. Pozostaje nam życzyć jeszcze bardziej okazałych liczb i znacznie więcej pięknych, niezapomnianych dla nas wszystkich momentów!