Adam Ciosek i Paweł Pupin na dłużej z Gwardią!

16 mar 2022 |

Związani z piłką ręczną i naszym Klubem od dawna agenci ubezpieczeniowi Adam Ciosek i Paweł Pupin pozostają w gwardyjskim gronie sponsorów!

Związani z piłką ręczną i naszym Klubem od dawna agenci ubezpieczeniowi Adam Ciosek i Paweł Pupin pozostają w gwardyjskim gronie sponsorów!

Obaj mamy historię zawodniczą w Gwardii. To mój klub niemal od zawsze i chcę w dalszym ciągu go wspierać. – przyznaje na wstępie Paweł Pupin.

Identyfikowanie się z Gwardią jest dla nas niezwykle ważne. Klub stale się rozwija, jest pozytywnie odbierany przez kibiców i mieszkańców naszego województwa. Rozpoznawalność marki jest duża, a to pomaga nam propagować naszą działalność i branżę. Fajnie, że dzięki temu zespół zyskuje również nowych fanów, gdyż nasi partnerzy biznesowi często wracają na trybuny Stegu Areny! – uzupełnia Adam Ciosek.

Na co dzień nasi sponsorzy pomagają w zabezpieczeniu życia i zdrowia klientów, w oparciu o ich indywidualną sytuację oraz potrzeby.

Dbamy o niezwykle ważny element życia naszych klientów, gdyż niewątpliwie do takich należy bezpieczeństwo finansowe. W przypadkach losowych zapewniamy im spokój w tej sferze funkcjonowania. Mogą dzięki temu zadbać o zdrowie i bieżące potrzeby własne oraz ich rodzin. – tłumaczy Ciosek. Po więcej informacji na temat jego działalności zapraszamy na stronę internetową www.adamciosek.pl [LINK].

Wspieramy również firmy, m.in. poprzez ubezpieczenia grupowe czy zapewnianie opieki medycznej. – dodaje Pupin.

Cieszymy się, że Adam i Paweł postanowili pozostać w gronie sponsorów Gwardii. Trudno o coś ważniejszego od świadomości, że nasz Klub chcą wspierać ludzie, którym nie są obojętne jego losy. Za to pragniemy nie tylko podziękować, ale i jak najlepiej się odwdzięczyć. – podsumowuje Prezes Karina Radomska.