ADMAR Sp. z o.o. zostaje sponsorem Gwardii

13 lut 2023 |

ADMAR Sp. z o.o. to firma w której łączy się doświadczenie z nowoczesnymi technologiami budowlanymi. Podczas dwudziestu lat istnienia na rynku udowodniła, że jest jedną z wiodących firm w naszym regionie.

Zakres działania firmy ADMAR:

- zabudowy G-K

- nietypowe zabudowy G-K

- zabezpieczenia p-poż

- termoizolacji budynków

- wykonywanie sufitów modułowych

- zapewnienie akustyki w pomieszczeniach.  

 


 

''Jestem bardzo dumny, że mogę dołączyć do grona sponsorów i wesprzeć jeden z najlepszych klubów w regionie. Z radością patrzę na możliwość współpracy z KPR GWARDIA OPOLE, któremu kibicuję od zawsze. W życiu zawodowym stawiam na najlepszych, a dla mnie zawodnicy Gwardii są najlepszym przykładem , że swoją uczciwą i ciężką pracą uzyskują najlepsze wyniki'' - mówi prezes ADMAR Sp. z o. o. Paweł Antoszczyszyn.
 

ADMAR Sp. z o. o. jest uznawana za jedną z najlepszych firm w swojej branży. Posiada wysokiej jakości produkty i usługi, co pozwala jej na uzyskanie silnej pozycji na rynku. Zatrudnia wyłącznie profesjonalnych i doświadczonych pracowników, co gwarantuje wysoki standard świadczonych usług. Firma stawia na innowacje i rozwijanie swoich usług, co pozwala jej na ciągłe udoskonalanie i dostosowywanie do potrzeb rynku. Współpracuje z wieloma renomowanymi partnerami, co  świadczy o uznaniu w branży. Gwarantem jest solidne i terminowe zrealizowanie każdego zlecenia. Prace wykonywane są na profesjonalnym sprzęcie, a do realizacji używane są sprawdzone i markowe materiały. Firma Admar Sp. z. o. o. jest autoryzowanym wykonawcą w zakresie stosowania produktów marki KABE, KNAUF, ECOPHON, KNAUF INSULATION, AMF CEILING SOLUTION.

 

Bardzo się cieszę, że kolejna firma dostrzegła potencjał marketingowy Gwardii Opole i zdecydowała się wspólnie z nami budować świadomość swojej marki w naszym regionie i nie tylko. Nowemu Sponsorowi dziękujemy za zaufanie i deklarujemy, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby ta współpraca przyniosła oczekiwane korzyści – komentuje prezes Gwardii Opole, Karina Radomska.