Bank Spółdzielczy w Leśnicy gra dalej z Gwardią!

1 gru 2023 | Różne

Przedłużona została umowa o współpracy pomiędzy naszym klubem a Bankiem Spółdzielczym w Leśnicy. Reprezentantem naszego wieloletniego sponsora przy podpisaniu umowy był Roman Pytel.

Bank Spółdzielczy w Leśnicy to instytucja finansowa wspierająca lokalny biznes oraz lokalną społeczność. Swojego wsparcia udziela zarówno na płaszczyźnie oferowanych przez Bank produktów i świadczonych usług, jak również aktywnie wspiera lokalne inicjatywy. Działając na terenie województwa opolskiego i powiatów ościennych dociera do ogromnej liczby klientów i wspiera ich w codziennym działaniu.

Nasz sponsor oferuje pełną paletę produktów bankowych - od rachunków bieżących i osobistych, poprzez lokaty terminowe dla osób fizycznych i firm, po konta oszczędnościowe i kredyty bankowe: gotówkowe, hipoteczne oraz pełną gamę kredytów dla przedsiębiorstw. Klientami banku są również organizacje społeczne (stowarzyszenia, fundacje) oraz samorządy z terenu działania BS w Leśnicy.

- Hołdujemy zasadę „NASZĄ DUMĄ SĄ NASI KLIENCI. DUMĄ NASZYCH KLIENTÓW JEST NASZ BANK”. Dlatego w ramach współpracy z Corotop Gwardią Opole pragniemy podzielić się tą radosną informacją o tym, że Bank Spółdzielczy w Leśnicy może w kolejnym sezonie aktywnie wspierać taką inicjatywę sportową i promować wspólne sukcesy. Dziękujemy za miniony czas i uważamy, że nadchodzący będzie jeszcze bardziej obfitował w sukcesy sportowe i biznesowe – mówi przedstawiciel Banku Roman Pytel.