Bilety i karnety – sprzedaż internetowa

3 wrz 2020 |

Ruszyła sprzedaż biletów i karnetów na pierwszy mecz (otwarcia) Gwardii Opole wraz z PIOTRKOWIANIN Piotrków Trybunalski, który odbędzie się już w sobotę 5 września o godz. 18:30 w hali Stegu Arena Opole.

Wejdź na: bilety.kprgo.pl lub kliknij zakładkę „Bilety” na stronie www.kprgo.pl.

Ceny karnetów:
KARNET NORMALNY – 275 zł,
KARNET ULGOWY – 165 zł,
KARNET RODZINNY 2+1 – 561 zł,
KARNET 2+2 – 616 zł.

Ceny biletów:
BILET NORMALNY -25 zł,
BILET ULGOWY – 15 zł,
RODZINNY 2+1 – 51 zł,
RODZINNY 2+2 – 56 zł.

☢️UWAGA, UWAGA!☢️

Przypominamy, że w sezonie 2020/21 sprzedaż biletów może odbyć się JEDYNIE za pomocą sprzedaży internetowej. Ze względu na obostrzenia epidemiologiczne sprzedaż biletów w kasie (również w dniu meczu) jest niedozwolona.

  1. Prosimy, by pamiętać o zakupie biletu co najmniej na godzinę przed meczem poprzez stronę: bilety.kprgo.pl (można również korzystając z telefonu).
  2. Do obiektu wchodzimy wyłącznie w maseczkach ochronnych i należy je mieć założone podczas całego meczu.
  3. Należy zachować odpowiedni dystans (co najmniej 1,5m) od innych fanów oraz zająć własne, wykupione miejsce. W przypadku gości prosimy o zachowanie odstępów między siedzeniami.
  4. Przy wejściu na halę @Stegu Arena należy posiadać wypełnione OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA (dostępne tutaj → www.kprgo.pl/regulamin-sprzedazy-internetowej) zapewniające o braku zakażenia i styczności z zakażonymi COVID-19.
  5. Przy wejściu będzie mierzona temperatura każdemu uczestnikowi meczu. W przypadku podwyższonej temperatury (37,2°) fan nie zostanie wpuszczony na halę i będzie mógł ubiegać się o zwrot kosztów w późniejszym czasie.
  6. Osoby posiadające karnet VIP oraz medycy zaproszeni na mecz otwarcia wchodzą na halę bocznym wejściem.
  7. Zabrania się wejścia na parkiet, a także bezpośredniego kontaktu z zawodnikami, trenerami i sędziami.
  8. Po zakończeniu spotkania widzowie proszeni są o natychmiastowe opuszczenie obiektu z zachowaniem odpowiedniego odstępu.

Wymogów jest wiele, pamiętajmy jednak, by nic nie pozwoliło zgasić ducha walki i przyjemności jaką czerpie się podczas takich spotkań! ????????????????

Bądź z nami tego dnia i wspieraj naszych zawodników!

Do zobaczenia!
Pozdrawiamy,
KPRGO!

P.S. Sprzedaż internetowa będzie obowiązywała aż do odwołania (obostrzenia epidemiologiczne).