Firma Gronek gra z Gwardią Opole!

13 gru 2022 | Komunikaty

Firma Gronek z Kluczborka, posiadająca ponad 30 – letnie doświadczenie w branży transportowej została nowym Sponsorem naszej drużyny. W ramach grupy Gronek Transport & Spedycja do dyspozycji klientów pozostaje ponad 65 nowoczesnych zestawów transportowych, które świadczą usługi transportu międzynarodowego towarów na terenie całej Europy. Firma od 1992 roku zajmuje się profesjonalnym transportem drogowym, wykorzystując do tego najnowocześniejsze ciężarówki renomowanych partnerów, w tym głównie Mercedes-Benz, Volvo oraz Renault.

Firma Gronek z Kluczborka, posiadająca ponad 30 – letnie doświadczenie w branży transportowej została nowym Sponsorem naszej drużyny.

W ramach grupy Gronek Transport & Spedycja do dyspozycji klientów pozostaje ponad 65 nowoczesnych zestawów transportowych, które świadczą usługi transportu międzynarodowego towarów na terenie całej Europy. Firma od 1992 roku zajmuje się profesjonalnym transportem drogowym, wykorzystując do tego najnowocześniejsze ciężarówki renomowanych partnerów, w tym głównie Mercedes-Benz, Volvo oraz Renault.

„Zarówno podczas regularnej modernizacji floty, jak i w sporcie stawiamy zawsze na współpracę z najlepszymi partnerami w swojej branży, dlatego też zdecydowaliśmy się wspierać Gwardię Opole. Często zaznaczam, iż wsparcie instytucji sportowych powinno być niejako obowiązkiem każdego dobrego przedsiębiorcy. Sport jest szczególnie bliski naszemu sercu, a od teraz także będzie w nim obecna w szczególny sposób drużyna Gwardii Opole”. – komentuje Adam Gronek, właściciel firmy.

„Nowy Sponsor na pokładzie Gwardii to zawsze ogromna satysfakcja, ponieważ widzimy, że nasza praca jest dostrzegana i doceniana przez środowisko przedsiębiorców. Nawiązanie współpracy z Firmą PHU Adam Gronek to kolejny krok w kierunku rozwoju naszego Klubu. Dzięki temu mamy możliwość umacniać swoją markę, co w konsekwencji pozwala nam stawiać sobie coraz bardziej ambitne cele”– powiedziała Karina Radomska, prezes Gwardii Opole.

Firma stale operuje na głównych kierunkach komunikacyjnych w krajach zachodniej oraz południowej Europy, a ich samochody regularnie dostarczają towary do krajów skandynawskich oraz do Wielkiej Brytanii. Począwszy od towarów paletowych, sprzętu AGD, stolarki okienno-drzwiowej, czy ciężkich stalowych opakowaniach, skończywszy na papierze w rolkach, czy na elementach konstrukcji maszyn. Transportowany asortyment dociera do miejsca przeznaczenia w nienagannej kondycji oraz w zaplanowanym czasie. Więcej informacji na temat firmy można znaleźć na stronie www.najlepszytransport.com oraz www.gronek.eu

Stellis logo Stellis logo Stellis logo