Firma Knauf Interfer Aluminium zostaje z Gwardią na dłużej!

14 sie 2023 | Komunikaty

Knauf Interfer Aluminium – firma, która już dłuższy czas wspiera Gwardię Opole, przedłużyła współpracę z naszą drużyną!

Knauf Interfer Aluminium jest częścią międzynarodowego koncernu Knauf Interfer SE z siedzibą w Duisburgu (Niemcy), działającego w obszarach obróbki i handlu stalą oraz aluminium.

Polska siedziba firmy zlokalizowana jest w Opolu i działa w branży Automotive. Charakteryzuje się szybkim tempem działania i najwyższymi standardami, potwierdzonymi wymaganymi w branży certyfikatami. Produkty Firmy trafiają do najbardziej luksusowych marek samochodów, dodając im m.in. lekkości, co korzystnie wpływa na koszty użytkowania samochodów, ochronę środowiska oraz bezpieczeństwo użytkowników.

Firma zatrudnia wysoko wyspecjalizowanych pracowników, dbając o ich ciągły rozwój poprzez szkolenia powiązane z branżą Automotive, rozwój kompetencji interpersonalnych, a także inwestycje w park maszynowy.

Komentarz Pana Christopha Ludwiga:
„Zdecydowaliśmy na kontynuację współpracy z Gwardią Opole z kilku powodów.
W piłce ręcznej, podobnie jak i w naszej branży niezwykle ważna jest pracowitość, zaangażowanie, nastawienie na stały rozwój i wysoka etyka zachowań. W obu obszarach bardzo istotne jest konsekwentne realizowanie założeń strategii oraz wynikających z niej systemów, zarówno na boisku jak i hali produkcyjnej.  Jako część lokalnej społeczności chcemy się angażować w lokalne inicjatywy wspierające rozwój sportu, również wśród młodego pokolenia. Współpraca z Gwardią Opole to również doskonała okazja szerszego zaprezentowania naszej firmy, nie tylko jako producenta i dostawcy do sektora automotive, ale również jako atrakcyjnego pracodawcy, stawiającego na rozwój swoich pracowników.”

„Cieszymy się, że takie firmy jak Knauf Interfer Aluminium zostają z nami na dłużej. W strategii klubu stawiamy na to, żeby nasi sponsorzy zostali z klubem na lata, dzięki czemu gwardyjska rodzina będzie mogła stale rosnąć w siłę. Dziękujemy za zaufanie i dotychczasowe wsparcie” podsumowuje prezes Gwardii Opole – Karina Radomska.

Firma Knauf Interfer Aluminium, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje nowych pracowników. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy naszego sponsora: https://www.knauf-interfer.com/pl/kariera/oferty-pracy

Knauf Interfer Aluminium to sprawdzony partner i pracodawca godny polecenia, który już od 25 lat z sukcesem rozwija firmę w Polsce.