Firma Turck gra dalej z Gwardią!

2 paź 2023 | Różne

Jeden ze światowych liderów w branży automatyki przemysłowej, a zarazem wieloletni sponsor Gwardii, zostaje z nami na kolejny sezon!

Firma Turck od lat wspiera nasz zespół. Bardzo się cieszymy, że zostaje ona z nami na kolejne lata.

Turck jest jednym z liderów w automatyce przemysłowej. Zatrudnia blisko 4 800 pracowników w ponad 30 swoich placówkach oraz w placówkach swoich partnerów działających na terenach 60 państw.

Jako specjaliści w dziedzinie czujników, systemów fieldbus, connectivity, interfejsów HMI oraz systemów RFID, firma oferuje wydajne rozwiązania automatyzacji produkcji oraz automatyzacji procesu. Korzystając z ich supernowoczesnych zakładów produkcyjnych w Niemczech, Szwajcarii, USA, Meksyku oraz Chinach, jako rodzinna firma, TURCK jest w stanie reagować szybko i sprawnie, w zależności od aktualnego zapotrzebowania lokalnych rynków.

- Pozyskiwanie kolejnych partnerów jest niezwykle ważne, ale utrzymanie tych, którzy są blisko klubu od lat, to nasz absolutny priorytet. Przedłużenie współpracy z firmą TURCK sprawia mi sporo radości i satysfakcji, bo to oznacza, że nasz sponsor jest zadowolony z jej przebiegu. Nie zmienia to faktu, że może być jeszcze lepiej i z pewnością będziemy do tego dążyć! – mówi z uśmiechem prezes Karina Radomska.

Więcej o naszym sponsorze znajdziecie na jego stronie internetowej – www.turck.pl/pl/index.php.