Grupa Mediowa „Tygodnik” na dłużej z Gwardią!

2 lis 2021 |

Nasz patron medialny przedłużył współpracę z Klubem przynajmniej o kolejny rok!

Nasz patron medialny przedłużył współpracę z Klubem przynajmniej o kolejny rok!

Podobnie jak dotychczas będziemy towarzyszyć Gwardzistom podczas wszystkich rozgrywek. Nasi czytelnicy na łamach „Tygodnika Ziemi Opolskiej” i portalu www.tzo24.info oraz na profilu gazety na portalu społecznościowym Facebook będą mogli liczyć na szeroki pakiet informacji związanych z Gwardią Opole. Będziemy informować o najbliższych meczach, relacjonować starcia gwardzistów na wszystkich parkietach w Polsce i nie tylko oraz podsumowywać rozgrywki na każdym etapie. KPR Gwardia Opole w dalszym ciągu może liczyć z naszej strony na wzmacnianie promocji samego klubu oraz wszystkich wydarzeń organizowanych przez klub na terenie całego powiatu opolskiego jak i w sąsiadujących gminach aglomeracji opolskiej. Wspólnie z klubem przygotujemy także niespodzianki dla naszych czytelników oraz kibiców „Gangu Kuptela” – mówi Konrad Bassek, wiceprezes firmy „Bastech”, wydawcy „Tygodnika Ziemi Opolskiej”.

Gwardia jest otwarta dla wszystkich. Chcemy, by jak najwięcej Kibiców nie tylko z Opola, ale i spoza jego terytorium, miało stały dostęp do informacji dotyczących naszego Klubu, a „Tygodnik Ziemi Opolskiej” czy „Tygodnik Krapkowicki” to uznane wśród czytelników z naszego regionu tytuły. Lubimy współpracować z ambitnymi i życzliwymi ludźmi, więc nie musieliśmy zbyt długo zastanawiać się nad ponownym sformalizowaniem tego partnerstwa. Oby tak dalej! – komentuje z uśmiechem Prezes Karina Radomska.

Bardzo cieszę się, że Grupa Mediowa „Tygodnik”, w skład której wchodzi m.in. „Tygodnik Ziemi Opolskiej” oraz „Tygodnik Krapkowicki”, kolejny sezon z rzędu będzie wspierać najlepszy klub piłki ręcznej w naszym regionie, jakim niewątpliwie jest KPR Gwardia Opole – kończy przedstawiciel „Tygodnika Ziemi Opolskiej”.