GSMmonit nowym Sponsorem Klubu!

18 maj 2021 |

Działająca na rynku IT od 2010 roku firma z siedzibą w Przysieczy zdecydowała się dołączyć do grona Sponsorów Gwardii!

Działająca na rynku IT od 2010 roku firma z siedzibą w Przysieczy zdecydowała się dołączyć do grona Sponsorów Gwardii!

Gwardyjska rodzina się powiększa i to ogromny powód do radości. Otwieramy się na kolejne gałęzie biznesu, podejmując współpracę z tymi, którym nie są obojętne losy i działania naszego Klubu. Razem możemy więcej. – przyznaje tuż po podpisaniu umowy Prezes Karina Radomska.

GSM-monit to zespół wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy – dzięki swej wiedzy i umiejętnościom – efektywnie wykonują wszystkie zlecenia klientów. Wieloprofilowa firma z sektora IT na szeroką skalę specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu profesjonalnych systemów zabezpieczeń, zapewniając przy tym fachową obsługę zarówno różnego rodzaju firm czy instytucji, jak i klientów indywidualnych.” – czytamy na stronie Sponsora [LINK].

Chcemy wspierać lokalny sport, a w tym przypadku mówimy o piłce ręcznej z ogólnopolskim zasięgiem. Propagujemy go, zapewniając sobie tym samym utożsamianie nas z Gwardią. Cieszymy się, że oficjalnie staliśmy się dziś Sponsorem Klubu. – tłumaczy Klaudiusz Witek – właściciel firmy.

„Zakres działań GSM-monit obejmuje zarówno opracowywanie kompletnych systemów nadzorów obiektów, jak i dostarczanie jego poszczególnych elementów. Wieloletnie doświadczenie w branży elektrycznej, elektronicznej i informatycznej umożliwiają firmie tworzenie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, będących urzeczywistnieniem wymagań klientów.” – dodają.

Dziękujemy za zaufanie. Liczymy na owocną współpracę!