Gwardziści na lekcji WF-u w Publicznej Szkole Podstawowej nr 14 w Opolu!

13 mar 2023 |

Kolejna szkoła podstawowa wzięła udział w akcji "Chodź z nami na WF! WF fajny jest!". Tym razem gwardziści odwiedzili Publiczną Szkołę Podstawową nr 14 w Opolu.

Jak dobrze zacząć poniedziałek? Najlepszą lekcją wf-u!

Przekonali się o tym uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 14 w Opolu! Trener Rafał Kuptel, kapitan drużyny Mateusz Jankowski(18), bramkarz Adam Malcher (16), rozgrywający Antoni Łangowski(8) oraz Wiktor Kawka(20) i Gwardek to ekipa gwarantująca masę uśmiechu, pozytywnej energii i aktywność fizyczną na najwyższym poziomie.

 
W zajęciach wzięło udział ponad 80 dzieci z klas trzecich, nauczyciele oraz wf-iści. Zajęcia rozpoczęły się solidną rozgrzewką na zmianę z salwami śmiechu. Głównym punktem były ćwiczenia zespołowe, rzuty do bramki, oraz przybijanie piątek z Gwardkiem. 

 

 
Pod koniec zajęć gwardziści wręczyli pamiątkowe plany lekcji, zaproszenia na mecz 20. serii PGNiG Superligi, który odbędzie się 25.03.2023 r. o godzinie 15:00 podczas którego szczypiorniści zmierzą się z Górnikiem Zabrze oraz... masę autografów!

 

 
Gwardyjska akcja społecznościowa „Chodź z nami na WF! WF fajny jest!” ma na celu promocję sportowego trybu życia, zachęcenie dzieci i młodzieży do uczestniczenia w zajęciach wychowania fizycznego tym samym przeciwdziałając chorobie cywilizacyjnej jaką jest otyłość. Inicjatywa ma charakter długofalowy - przez najbliższe kilka miesięcy szczypiorniści Gwardii Opole będą odwiedzać opolskie podstawówki by promować aktywny tryb życia. 

 

Jeżeli chcecie, aby Waszą szkołę odwiedzili Gwardziści koniecznie skontaktujcie się z naszym biurem w celu ustalenia szczegółów!