LUZ Bus&Truck Service sponsorem drugiej drużyny Gwardii Opole!

25 paź 2023 | Różne

LUZ Bus&Truck Service został oficjalnie sponsorem drugiej drużyny Gwardii Opole. Rezerwy pierwszej drużyny na co dzień rywalizują na poziomie II Ligi.

LUZ Bus&Truck Service świadczy usługi z zakresu napraw bieżących oraz głównych autobusów, ciężarówek i sprzętów budowlanych. Posiada autoryzacje Qservice, Nordglass, Webasto, Carpol oraz VDL. Obsługuje kompleksowo klimatyzacje, ogrzewania postojowe, tachografy, szyby samochodowe oraz dystrybucję Adblue i sprzedaż części zamiennych.

W szeroki zakres usług firmy wchodzi również holownik ciężarowy, warsztat mobilny 24h oraz wynajem pojazdów zastępczych. Na jej terenie znajduje się miejsce do sanitacji pojazdów oraz nowoczesna myjnia BUS&TIR.

Wszystkie informacje o nowym sponsorze znajdziecie na jego stronie internetowej – facebook.com/profile.php?id=100090237390560.

- W obecnych czasach bardzo ważne jest wspieranie młodzieży w ich pasji do sportu. Sport pozwala im się zdrowo rozwijać, a rywalizacja kształtuje też ich charakter. Bardzo się cieszę, że możemy wspierać ich w rozgrywkach drugoligowych – mówił po podpisaniu umowy Dariusz Domagała, wiceprezes LUZ Bus&Truck Service.