Mecz KPRGO vs KS Azoty-Puławy

17 wrz 2020 |

Mecz transmitowany przez TVP Sport

Serdecznie zapraszamy na kolejny mecz KPR Gwardii Opole w hali Stegu Arena Opole, który odbędzie się w piątek, 18 września o godz. 20.45! Naszym rywalem będą KS AZOTY PUŁAWY!

SPRZEDAŻ BILETÓW I KARNETÓW MOŻLIWA JEDYNIE POPRZEZ INTERNET!

Wraz z całą PGNiG Superligą zapowiadają się niesamowite emocje. ????
Bilety w sprzedaży pod adresem: ???????????? bilety.kprgo.pl!

Gorąco zapraszamy wszystkich naszych fanów, jak również tych, którzy dopiero zechcą nimi być nawet przed telewizorami, na co bardzo liczymy! ????

Mecz transmitowany przez TVP Sport!

Bądźcie tam razem z nami!

☢️UWAGA, UWAGA!☢️

Przypominamy, że w sezonie 2020/21 sprzedaż biletów może odbyć się JEDYNIE za pomocą sprzedaży internetowej.
Ze względu na obostrzenia epidemiologiczne sprzedaż biletów w kasie (również w dniu meczu) jest niedozwolona.

????1. Prosimy, by pamiętać o zakupie biletu co najmniej na godzinę przed meczem poprzez stronę: bilety.kprgo.pl (można również korzystając z telefonu).

????2. Do obiektu wchodzimy wyłącznie w maseczkach ochronnych i należy je mieć założone podczas całego meczu.

????3. Należy zachować odpowiedni dystans (co najmniej 1,5m) od innych fanów oraz zająć własne, wykupione miejsce. W przypadku gości prosimy o zachowanie odstępów między siedzeniami.

????4. Przy wejściu na halę @Stegu Arena należy posiadać wypełnione OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA (dostępne tutaj → www.kprgo.pl/regulamin-sprzedazy-internetowej) zapewniające o braku zakażenia i styczności z zakażonymi COVID-19.

????5. Przy wejściu będzie mierzona temperatura każdemu uczestnikowi meczu. W przypadku podwyższonej temperatury (37,2°) fan nie zostanie wpuszczony na halę i będzie mógł ubiegać się o zwrot kosztów w późniejszym czasie.

????6. Osoby posiadające karnet VIP oraz medycy zaproszeni na mecz otwarcia wchodzą na halę bocznym wejściem.

????7. Zabrania się wejścia na parkiet, a także bezpośredniego kontaktu z zawodnikami, trenerami i sędziami.

????8. Po zakończeniu spotkania widzowie proszeni są o natychmiastowe opuszczenie obiektu z zachowaniem odpowiedniego odstępu.

Wymogów jest wiele, pamiętajmy jednak, by nic nie pozwoliło zgasić ducha walki i przyjemności jaką czerpie się podczas takich spotkań! ????????????????

Czekamy na Was!

Pozdrawiamy,
KPRGO

#walczymydokonca#superliga#handballpolska#kprgo#azotypulawy#pgningsuperliga#pging#pge#opole#wik#opolanka#jestesmydruzyna#gangkuptela#silnirazem