Mecz KPRGO vs Sandra SPA Pogoń Szczecin

22 paź 2020 |

Szanowni Kibice, zapraszamy na transmisję meczu w Emocje.TV już w sobotę o godz. 19:30! 

W 7. serii PGNiG Superliga Gwardziści zmierzą się w Stegu Arenie z Sandra SPA Pogoń Szczecin. Nasz sobotni rywal jest na fali zwycięstw bowiem sezon zaczął sensacyjnym pokonaniem wicemistrza Polski ORLEN WISŁA II PŁOCK (26:24). Dotychczas szczecinianie przegrali jedynie w Kielcach z Łomża Vive Kielce (37:22), wygrali natomiast z Wybrzeże Gdańsk 27:26 i wysoko pokonali Grupę Azoty SPR Tarnów, aż 30:19.

W ostatniej serii drużyna prowadzona przez duet trenerów Rafał Biały i Sławomir Fogtman wygrała z MMTS Kwidzyn 31:25. Portowcy w swoich szeregach mają bardzo doświadczonych zawodników takich jak Paweł Krupa, Arkadiusz Bosy, Mateusz Zaremba, czy posiadającego tytuł naukowy (doktora) Wojciecha Jedziniaka. Gwardia natomiast po przymusowej kwarantannie i w mocno okrojonym składzie przegrała w na wyjeździe z Łomżą Vive Kielce (39:24). Drużyna powoli wraca do zdrowia, ale w meczu z Portowcami trener Rafał Kuptel nie będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników. W przeszłości mecze Gwardii z Pogonią były bardzo wyrównane i zawsze było w nich mnóstwo emocji. Sobotni mecz, niestety, odbędzie się bez udziału publiczności jednakże transmisję z tego pojedynku przeprowadzi stacja Emocje.TV! Początek starcia o godzinie 19:30. Nie może Cię zabraknąć!

KLIKNIJ!

????www.emocje.tv????

Przygotuj się na sportowe emocje.
Do zobaczenia!
KPRGO

#superliga#pgnigsuperliga#silnirazem#handball#handballpolska#kprgo#gwardiaopole#walczymydokonca#sandraspa#pogonszczecin#jestesmydruzyna#emocjetv#gangkuptela#steguarena#wik#opolanka#4f#jestem4f#pge