Moldom wesprze Gwardię!

20 wrz 2021 |

Mająca swoją siedzibę w Kosorowicach firma budowlana Moldom zdecydowała się zostać Sponsorem naszego Klubu!

Mająca swoją siedzibę w Kosorowicach firma budowlana Moldom zdecydowała się zostać Sponsorem naszego Klubu!

Jesteśmy wielkimi fanami sportu. Chcemy dbać zarówno o nasz rozwój, jak i zainwestować w lokalną piłkę ręczną, by w przyszłości stała się jeszcze większą siłą – mówią reprezentujący nową firmę w rodzinie gwardyjskich sponsorów Miriam i Marcin Muc – kibicowsko dopiero zaczynamy, ale musimy przyznać, że bardzo nam się spodobała atmosfera na meczu. Cieszymy się, że jednocześnie dzięki temu będzie mogło o nas usłyszeć tak liczne grono odbiorców – dodają.

Działającą na rynku usług remontowo-budowalnych firmę Moldom cechuje wieloletnie doświadczenie i fachowość, co przekłada się na zadowolenie wszystkich jej klientów. Profesjonalni pracownicy firmy realizują na co dzień projekty zarówno indywidualne, jak i deweloperskie.

Tak jak zapowiadaliśmy, nie ustajemy w prężnych działaniach na rzecz Klubu. Moldom to reprezentowana przez fantastycznych ludzi, uznana firma na naszym rynku i bardzo cieszymy się z tej możliwości współpracy. Od dziś gramy do jednej bramki i budujemy wspólną siłę! – podsumowuje Karina Radomska, Prezes KPR Gwardii Opole.

Dziękujemy za zaufanie!