Pierwszy raz w pełnej krasie! Gwardia Opole zaprasza na prezentację drużyny

24 sie 2023 | Komunikaty

Zawodnicy i sztab szkoleniowy naszej drużyny przywita się z kibicami przed nowym sezonem ORLEN Superligi. Już jutro, w Stegu Arenie, odbędzie się uroczysta prezentacja zespołu. Będzie to pierwsza okazja, żeby zobaczyć m.in. nowe stroje meczowe. Zwieńczeniem eventu będzie mecz o SUPERPUCHAR GWARDII OPOLE, w którym pierwsza drużyna zmierzy się z zespołem sponsorów naszego klubu.

W tym roku prezentacja Gwardii odbędzie się w Stegu Arenie. Podczas wydarzenia każdy znajdzie coś dla siebie. Nasi najmłodsi kibice będą mogli skorzystać z licznych atrakcji zlokalizowanych w hali. Przed Stegu Areną stanie natomiast food truck Pracowni smaków, w którym Patryk Buchta z ekipą będzie serwował specjalnie przygotowane zapiekanki gwardyjskie. Dodatkowo będzie można zasiąść za kierownicą forda mustanga, które specjalnie na prezentację zjadą do stolicy naszego regionu.

Punktualnie o godzinie 18 ruszy oficjalna część prezentacji. Otworzy ją Magdalena „Meg” Krzemień – rodowita opolanka, która w 2022 roku wygrała koncert Debiutów podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej. Na parkiecie zaprezentują się również Cheerleaders Opole, które już od kilku sezonów towarzyszą Gwardii podczas meczów ligowych.

Zwieńczeniem prezentacji będzie mecz o SUPERPUCHAR GWARDII OPOLE. W nim zmierzy się drużyna Gwardii z ekipą zbudowaną z naszych sponsorów. W bramce drużyny sponsorów stanie Adam Malcher, a jej szkoleniowcem będzie Bartosz Jurecki. Pierwszą drużynę Gwardii poprowadzi duet trenerski – wiceprezydent Opola Przemysław Zych i II trener naszego klubu – Bogumił Baran.