Przykry finisz trzecioligowego dreszczowca

25 lut 2021 |

Gwardia II Opole przegrała po karnych (3:5) z Zagłębiem II Lubin w lidze dolnośląskiej. W regulaminowym czasie gry mecz zakończył się wynikiem 41:41 (20:20).

Gwardia II Opole przegrała po karnych (3:5) z Zagłębiem II Lubin w lidze dolnośląskiej. W regulaminowym czasie gry mecz zakończył się wynikiem 41:41 (20:20).

Porażka na własne życzenie. – zaznacza na wstępie trener Maciej Nawrocki.

W kolejnej fazie maratonu spotkań zmierzyliśmy się z rezerwami Zagłębia Lubin, a tempo gry już od samego początku wróżyło poważne emocje. Po obu stronach bramki padały właściwie bez większych przerw, a wynik stale oscylował koło remisu. Kiedy jednak na 5 minut przed końcem osiągnęliśmy przewagę sześciu bramek, wszystko wydawało się być pod kontrolą.

Nic bardziej mylnego. – kontynuuje Nawrocki. Indywidualne kary oraz zbyt szybkie, niedokładne wykańczanie akcji przez nasz zespół dostarczył wiatru w żagle rywali, którzy w ostatnich sekundach doprowadzili do remisu. – dodaje.

W konkursie ,,siódemek” chłodniejszą głowę zachowali goście, którzy ostatecznie zgarnęli 2 punkty, zwyciężając 5:3. Pozostaje nam zatem dopisać 1 ,,oczko” do ligowej tabeli i wyciągnąć wnioski przed przystąpieniem do zbliżającego się ćwierćfinału Mistrzostw Polski Juniorów.

Gwardia II Opole wystąpiła w składzie:
Lellek 1, Drojma – Sosna 9, Wandzel 8, Niewiadomski 5, Juszczak 5, Duda 5, Jendryca 3, Kałamuniak 3, Cebula 1, Sobków 1, Kraczkowski.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie PGE_logo.png

 PGE Polska Grupa Energetyczna – główny sponsor PGE Akademii Gwardii Opole